سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مایلی کهن: از خودتان مایه بگذارید!/همیشه فرد مستقلی بوده‌ام

از حمید و افشین می خواهم در مباحث شخصی بین خودشان از خود مایه بگذارند. همه آنهایی که باید بدانند، می‌دانند که همیشه فرد مستقلی بوده‌ام و هیچگاه وابسته به هیچ جریان و گروهی نبوده ام.
پیشکسوت پرسپولیس گفت: به افشین توصیه می‌کنم بی‌جهت خودش را وارد برخی مسائل نکند.

محمد مایلی‌کهن در گفت و گو با فارس در خصوص این اظهارنظر حمید درخشان مبنی بر اینکه مایلی‌کهن خودش پاسخ دایی و پیروانی را می دهد، گفت: در این زمینه صحبت‌هایی را شنیدم. هر زمانی که احساس نیاز کنم که صحبتی ناحق است و به ضرر تیمم هست حرف می‌زنم و کاری به حمایت از کسی ندارم چون فردی مستقل هستم.

وی ادامه داد: البته افشین پیروانی یک صحبت‌هایی را مطرح کرده بود. بنده برای برادران پیروانی به خصوص شاغلام و امیرحسین احترام زیادی قائل هستم اما به افشین توصیه می‌کنم که به هر حال بی جهت خودش را وارد این مسائل نکند.

مایلی‌کهن گفت: آن زمان ناگزیر می‌شوم مسائلی را عنوان کنم که او و دوست بدش در زمان بگوویچ چه حرکت‌هایی را علیه برخی پیشکسوتان پرسپولیس انجام دادند، ضمن اینکه باید به آنها یادآوری کنم که این پرسپولیس بوده که به این افراد شخصیت داده است.

وی گفت: از حمید و افشین می خواهم در مباحث شخصی بین خودشان از خود مایه بگذارند. همه آنهایی که باید بدانند، می‌دانند که همیشه فرد مستقلی بوده‌ام و هیچگاه وابسته به هیچ جریان و گروهی نبوده ام. در هر مقطعی حتی آن چیزهایی که به آنها علاقه داشته ام اگر احساس کنم می خواهند به منافع ملی ضربه وارد کنند؛ با کسی عقد اخوت نبسته ام و حرف هایم را می زنم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠٧-١٣٩٣, ١۴:٣٢

   

پر مبحث ترین ها