سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پیشکسوت پرسپولیسی چادرنشین شد

امروز محمد رویانیان و سعید شیرینی به سراغ من آمدند و پس از زیارت مزار امام قول دادند که تا فردا مشکل من حل شود. در حدود 7 میلیون تومان بدهی دارم که رویانیان قول داد تا فردا ظهر 5 میلیون آن را بدهد و 2 میلیون آن را هم جور خواهیم کرد و خدا بزرگ است.
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس که دچار مشکل مالی شده و در نزدیکی حرم امام چادرنشین است، گفت:‌ رویانیان امروز به دیدار من آمد و قول داد تا فردا ظهر مشکل من را حل کند.

منوچهر شفقیان یکی از پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس این روزها به دلیل مشکل مالی که برایش بوجود آمده در چادری در نزدیکی حرم امام خمینی(ره) زندگی می‌کند.

منوچهر شفقیان در خصوص مشکلی که برایش پیش آمده و باعث شده که او در حرم امام خمینی(ره) چادر بزند و آنجا زندگی کند، گفت:‌ به دلیل مشکل مالی نتوانستم پول مسکن مهرم را بدهم و به همین دلیل مجبور شدم اینجا ساکن باشم.

وی ادامه داد: امروز از برنامه 90 هم آمده بودند تا از من گزارش تهیه کنند، اما ضیاء عربشاهی که با هم در ارتباط هستیم از من خواست که نگذارم که گزارشی تهیه شود چرا که دوست نداشتم فامیل و اقوام از شرایطم آگاه شوند حتی با فردوسی‌پور هم تلفنی صحبت کردم و از او عذرخواهی کردم و فردوسی‌پور هم به من گفت که هدف ما حل شدن مشکل شماست و اگر بدون گزارش هم مشکلتان حل می شود، مشکلی نیست.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در ادامه اظهار داشت:‌ امروز محمد رویانیان و سعید شیرینی به سراغ من آمدند و پس از زیارت مزار امام قول دادند که تا فردا مشکل من حل شود. در حدود 7 میلیون تومان بدهی دارم که رویانیان قول داد تا فردا ظهر 5 میلیون آن را بدهد و 2 میلیون آن را هم جور خواهیم کرد و خدا بزرگ است.

شفقیان درباره حضورش در باشگاه پرسپولیس برای حل شدن مشکلش در زمان مدیرعاملی علیرضا رحیمی گفت:‌ بله، من زمان رحیمی به باشگاه پرسپولیس رفتم اما او با من خیلی بد صحبت کرد و رفتار بدی هم با من داشت. من به او گفتم 6 قهرمانی برای پرسپولیس آوردم و 2 میلیون تومان به من کمک کنید که او گفت چنین پولی ندارد و با لحن بدی با من صحبت کرد اما همانجا جلوی چشم من برای پرسپولیس پرواز چارتر گرفت و به مدیر برنامه‌های نیلسون گفت که برود و از سازمان لیگ 100 میلیون تومان بگیرد و واقعا این کار او مرا ناراحت کرد اما باز هم خدا پدر و مادر رویانیان را بیامرزد که هر بار به دفترش می‌رفتیم ما را تحویل می‌گرفت و امروز هم با اینکه همسرش مریض بود، اما خودش را به حرم امام رساند و به دیدار من آمد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس ادامه داد:‌ از حجت‌الاسلام علیپور هم تشکر ویژه‌ای می‌کنم که برای حل مشکل من تلاش ویژه ای انجام داد و مالی و معنوی به من کمک کرد، اما از مسئولان فوتبال خواهش می‌کنم این سفره پر از چلوکباب و بره‌‌کباب را که در اختیارشان است، برای خودشان بردارند و فقط ته مانده آن را برای ما بگذارند. من در 4 رده ملی، ملی‌پوش بودم و 40 بازی ملی انجام دادم و طبق نظرسنجی در سال 66 بهترین دفاع چپ ایران انتخاب شدم آیا با این رزومه من نمی‌توانم در لیگ دسته 3 یک تیم داشته باشم؟!

شفقیان در پایان گفت: مطمئن هستم که تا فردا ظهر رویانیان به قولی که داده عمل می‌کند چرا که او همیشه خوش قول بود و از او تشکر ویژه‌ای می‌کنم.

منبع: فارس
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠٧-١٣٩٣, ١١:٠٩

   

پر مبحث ترین ها