سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

برتری شاگردان کی‌روش مقابل بنفیکابا گل سردار آزمون

تیم ملی فوتبال کشورمان با ترکیب اولیه، علیرضا حقیقی، پژمان منتظری، وریا غفوری، امیرحسین صادقی، مهرداد پولادی، علیرضا جهانبخش، سردار آزمون، امید ابراهیمی، آندرانیک تیموریان، مسعود شجاعی و سروش رفیعی به میدان رفت.
تیم ملی فوتبال ایران در دیدار مقابل بنفیکا به پیروزی رسید.
: تیم ملی فوتبال ایران در آخرین روز برگزاری اردوی خود در کشور پرتغال از ساعت 10 صبح به وقت لیسبون و 12:30 به وقت تهران برابر تیم بنفیکا قرار گرفت. در این دیدار که در کمپ سرخپوشان لیسبونی برگزار و 93 دقیقه بدون وقفه پیگیری شد، تیم فوتبال کشورمان با نتیجه یک بر صفر بنفیکا را شکست داد. سردار آزمون در دقیقه 44 برای ایران گلزنی کرد.

تیم ملی فوتبال کشورمان با ترکیب اولیه، علیرضا حقیقی، پژمان منتظری، وریا غفوری، امیرحسین صادقی، مهرداد پولادی، علیرضا جهانبخش، سردار آزمون، امید ابراهیمی، آندرانیک تیموریان، مسعود شجاعی و سروش رفیعی به میدان رفت.

بنفیکا هم در این دیدار با ترکیب اولیه آرتور، نلسون سمدو، لیساندرو لوپز، سزار، بنیتو، کریستانت، آندره آلمیدا، به به، پیتزی، نلسون اولیویرا و ژوناس وارد زمین شد. که از این میان 4 بازیکن از تیم اول بنفیکا در بازی حاضر بودند تا خسوس سرمربی بنفیکا به قولش در مورد استفاده از ترکیب تیم اول و دومش در این دیدار عمل کرده باشد.

15 دقیقه اول این دیدار تیم ملی یک بازی پایاپای و برابر مقابل بنفیکا انجام داد اما در ادامه تیم کشورمان توانست بازی را در اختیار بگیرد و چند موقعیت گلزنی به دست بیاورد. در دقیقه 44 بازی سردار آزمون گل برتری تیم ایران را به ثمر رساند و در نهایت ایران با همین گل پیروز شد.

در این دیدار ایران از هر 3 دروازه بان خود به مدت 30 دقیقه استفاده کرد. از دقیقه 30 فروزان جایگزین حقیقی شد و از دقیقه 60 نیز علیرضا بیرانوند، احسان حاج‌صفی، سیدجلال حسینی، هاشم بیک‌زاده، مرتضی پورعلی‌گنجی، وحید امیری، احمد عبدالله‌زاده، خسرو حیدری، رضا قوچان نژاد، اشکان دژاگه و کریم انصاری فرد برای ایران به میدان رفتند.

نزدیک به 30 ایرانی با حضور در کمپ تمرینی تیم ایران، شاگردان کی‌روش را تشویق کردند و مسئولانی از سفارت ایران هم در ورزشگاه حضور داشتند.

ایران در نخستین دیدار تدارکاتی این اردوی 10 روزه با نتیجه 2 بر صفر تیم اشترول را شکست داده بود.
برچسب ها: تیم ملی ، سرمربی ، کی‌روش ، بنفیکا ، آزمون
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠٧-١٣٩٣, ١۶:۵٩

   

پر مبحث ترین ها