سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

زلزله تتلو؛خواننده اي که پرسپوليس را زير و رو کرد

پيام صادقيان بعد از بازي اين تيم در جام حذفي در مصاحبه اي پيرامون حاشيه هاي حضور اين خواننده در تمرينات پرسپوليس گفته است: اين خواننده زيرزميني فقط با من عکس گرفته؟ زير زميني است؟ پس چرا ايشان آمده سر تمرين و ساير مراجع جلوي ايشان را نگرفتند؟ او هم مثل يک آدم عادي آمد سر تمرين و باهم خوش و بش کرديم و عکس هم انداختيم.
تيم پرحاشيه اين روزهاي فوتبال ما يعني پرسپوليس هنوز روزهاي پرحاشيه اي را سپري مي کند و حتي برد اين تيم در رقابت هاي جام حذفي نيز نتوانسته از حاشيه هاي اين تيم بکاهد!

حاشيه هاي نشست رئال مادريد هنوز تمام نشده بود که حضور امير تتلو خواننده غير مجاز در تمرينات پرسپوليس حاشيه ساز شد!عکس يادگاري بازيکنان پرسپوليس با اين خواننده زيرزميني و منتشر شدن عکس ها در فضاي مجازي و رسانه ها و روزنامه ها حاشيه ها و جنجال بسياري ايجاد کرد و حتي بسياري از هواداران پرسپوليس به حضور اين شخص در تمرين پرسپوليس معترض شدند و در صفحات اجتماعي اعتراض خود را نسبت به حضور تتلو اعلام کردند.

بعد از اين جنجال ها دو شب پيش حميد رضا سياسي در جمع بازيکنان پرسپوليس نسبت به بازيکناني که با تتلو عکس يادگاري گرفته اند معترض شده و گفته شما نبايد با اين شخص عکس يادگاري مي گرفتيد.شنيده مي شود پيام صادقيان بار ديگر حاشيه ساز شده و بعد از اعتراض سياسي به وي بابت عکس يادگاري با تتلو گفته است که دلم خواسته با وي عکس بگيرم و اگر بار ديگر در تمرينات شرکت کند با او عکس خواهم گرفت!

به گزارش آريا، پيام صادقيان بعد از بازي اين تيم در جام حذفي در مصاحبه اي پيرامون حاشيه هاي حضور اين خواننده در تمرينات پرسپوليس گفته است: اين خواننده زيرزميني فقط با من عکس گرفته؟ زير زميني است؟ پس چرا ايشان آمده سر تمرين و ساير مراجع جلوي ايشان را نگرفتند؟ او هم مثل يک آدم عادي آمد سر تمرين و باهم خوش و بش کرديم و عکس هم انداختيم.

صادقيان حتي در مورد درگيري لفظي خود به سياسي صحبت کرده و گفته است: اين اخبار از تيم خودمان و از بچه هاي خودمان بيرون مي رود چون جز ما که کسي نبود . اما من از ايشان خواهش مي کنم که حداقل راستش را بگويند. من با آقاي سياسي خيلي محترمانه حرف زديم. ايشان گفت نبايد عکس مي انداختم و من گفتم به عنوان يک هوادار پرسپوليس فکر نمي کنم اين کار مشکلي داشته باشد !
به نظر مي رسد محروميت پيام صادقيان هيچ تاثيري بر روي رفتار وي نداشته و حالا به جاي اينکه سعي کند به دور از جنجال و حاشيه فوتبال خود را ادامه دهد حالا بابت عکس با تتلو وارد حاشيه شده و به جاي اينکه جو ناآرامي که به علت حضور اين خواننده در پرسپوليس ايجاد شده را آرام کند به اين مصاحبه ها و درگيري لفظي با مسئولان پرسپوليس وضعيت را بدتر مي کند.

همين صحبتهاي صادقيان در مورد حضور جاسوس در پرسپوليس مي تواند بر حواشي متعدد اين تيم افزوده و يک حاشيه و جنجال ديگر در پرسپوليس را کليد بزند.سالهاست در فوتبال ما افرادي بوده اند که اخبار تيم خود را به بيرون انتقال مي دادند و اين چيز عجيبي در فوتبال ما نيست و بهتر است مسئولان باشگاه پرسپوليس نسبت به درز اخبار خصوصي خود به بيرون از باشگاهعکس العمل نشان دهند نه پيام صادقيان که وظيفه اش ارائه بهترين عملکرد فني براي تيمش است.

شنيده مي شود در اين جلسه حميد رضا سياسي نسبت به مسائل فني اين تيم نيز اظهار نظر کرده که با عکس العمل برخي بازيکنان رو به رو شده است.اينکه رئيس هيات مديره پرسپوليس به خود اجازه اظهار نظر در مسائل فني را مي دهد و مربي اين تيم هم سکوت مي کند اين را فقط مي توان در فوتبال ايران مشاهده کرد و در هيچ کجاي دنيا چنين موردي مشاهده نمي شود.متاسفانه در پرسپوليس هيچ چيز سر جاي خود قرار ندارد و به نظر هم نمي رسد ما تا اخر فصل آرامش را در اين تيم ببينيم و هر هفته يک جنجال جديد در اين باشگاه توجه مردم و رسانه ها را به خود جلب مي کند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠٧-١٣٩٣, ٠٠:٣٨

   

پر مبحث ترین ها