سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کاشاني بر سر سه راهي/دايي سرمربي تيم اميد مي شود؟

گزينه هايي که اين روزها بعد از آمدن حبيب کاشاني براي تيم اميد مطرح مي شود علي دايي،حميد استيلي،افشين قطبي هستند.اينها مربياني هستند که سابقه همکاري با کاشاني را در پرسپوليس دارند و حالا بعيد نيست بار ديگر يکي از اين مربيان همکاري با کاشاني را تجربه کند.
دغدغه اصلي اين روزهاي تيم ملي اميد انتخاب سرمربي براي اين تيم است.
بعد از نتايج ضعيف تيم ملي اميد با سرمربيگري نلو وينگادا حبيب کاشاني مدير جديد تيم اميد قصد دارد از يک سرمربي ايراني براي تيم اميد استفاده کند.

گزينه هايي که اين روزها بعد از آمدن حبيب کاشاني براي تيم اميد مطرح مي شود علي دايي،حميد استيلي،افشين قطبي هستند.اينها مربياني هستند که سابقه همکاري با کاشاني را در پرسپوليس دارند و حالا بعيد نيست بار ديگر يکي از اين مربيان همکاري با کاشاني را تجربه کند.

از اين سه نفر افشين قطبي در مقطعي با کاشاني دچار اختلافاتي شد ولي اختلافات وي با کاشاني زياد شديد نبود و تنها علي دايي بود که به کاشاني به بن بست خورد و مردم مصاحبه تاريخي علي دايي در برنامه نود را که عليه حبيب کاشاني انجام داد فراموش نمي کنند.و حالا جالب است بدانيد که دايي جدي ترين گزينه براي سرمربيگري تيم اميد است.حميد استيلي که با کاشاني رفاقت نزديکي دارد هم اکنون در تيم راه آهن است و بعيد به نظر مي رسد بتواند با تيم اميد همکاري کند.افشين قطبي هم به خاطر مشکلات مالياتي که دارد براي حضور در ايران بايد پول زيادي را پرداخت کند و اين وسط تنها علي دايي است که گزينه دم دست تري نسبت به ديگر مربيان است.
خود حبيب کاشاني نيز در مصاحبه اي که با رسانه ها انجام داد به صراحت گفت که سه گزينه براي سرمربيگري تيم اميد مطرح هستند که در سريع ترين زمان ممکن يکي از آنها را براي تيم اميد انتخاب خواهيم کرد.

البته صحبت از حضور کرانچار هم مطرح است ولي کاشاني نشان داده که علاقه زيادي به کار کردن با مربيان خارجي ندارد و حتي کسي بود که در پرسپوليس کرانچار را از کار برکنار کرد.
تا به امروز تنها گزينه اي که به شايعات احتمالي واکنش داد علي دايي بود که در مصاحبه اي گفت: اين موضوع را از زبان شما مي‌شنوم و تاکنون پيشنهادي براي اين تيم به من نشده است اما در صورتي هم که چنين پيشنهادي به من داده شود با تمام احترامي که براي آقاي کاشاني قائلم، نمي‌توانم اين مسئوليت را قبول کنم. بارها گفته‌ام که با اين فدراسيون همکاري نمي‌کنم.

اينکه علي دايي و حبيب کاشاني بعد از آن همه جنجال حالا از احترام صحبت مي کنند جاي تعجب ندارد چون در فوتبال ما از اين اتفاقات زياد مي افتد و مربيان و بازيکنان ما عادت دارند بعد از تحقير يکديگر به صلح و صفا برسند!ولي نکته مهمي که در مصاحبه علي دايي بود اين است که وي گفته با اين فدراسيون کار نمي کنم.البته عليي دايي از اين نوع مصاحبه ها زياد انجام داده است.ولي زماني هم گفت هر کسي لابي قوي تري داشته باشد سرمربي تيم ملي مي شود و در آخر هم خود وي سرمربي تيم ملي شد!
حالا هم با اينکه علي دايي مي گويد با اين فدراسيون همکاري نمي کنم ولي اگر سرمربي تيم اميد شد زياد تعجب نکنيد!

فقط اميدوارم در صورت حضور دوباره دايي در تيم اميد اينبار شاهد دعواي کاشاني و دايي نباشيم و همه چيز به خوبي پيش برود.علي دايي در آن زمان اول فصل از کاشاني حمايت کرد و وي را بهترين مدير خواند ولي اواخر فصل تا مي توانست وي را کوبيد و حالا اين دو احتمالاً در تيم اميد به هم مي رسند تا اختلافات گذشته را زنده کنند!
به گزارش آريا، بايد منتظر بمانيم تا ببينيم تکليف تيم اميد چه مي شود و کدام مربي شانس سرمربيگري تيم ملي اميد را به دست خواهد آورد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠٧-١٣٩٣, ٠٠:۵۶

   

پر مبحث ترین ها