سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مخالفت دایی با درخواست پرسپولیسی‌ها

شهریار اعلام کرده که همانند هفته‌های اخیر نماینده‌اش مسئولیت توافق با باشگاه را برعهده دارد و او حاضر نیست در هیچ جلسه مشترکی با سیاسی و منتقمی حاضر شود.
سرمربی سابق پرسپولیس حاضر نیست در هیچ جلسه مشترکی با سیاسی و منتقمی حاضر شود.

یکی از موضوعاتی که در هفته‌های اخیر به آن پرداخته شده، ماجرای تسویه‌حساب علی دایی با باشگاه بود.
شهریار که با تصمیم هیأت‌مدیره پرسپولیس قبل از هفته هفتم لیگ از سمتش برکنار شد، تا به امروز برای مذاکره بر سر دریافت مطالباتش به باشگاه مراجعه نکرده و تنها نماینده تام‌الاختیارش وظیفه توافق با سرخپوشان را برعهده داشته است.

اما هفته گذشته عنوان شد که علی دایی قرار است با حضور در باشگاه و طی جلسه‌ای با سیاسی و منتقمی علاوه بر دریافت مطالبات خود و تسویه حساب، کدورت‌های موجود را نیز برطرف کند.
در حالی که از ابتدای هفته مقامات پرسپولیس منتظر حضور شهریار در باشگاه بودند اما در نهایت دایی عنوان کرد که قصد ندارد برای تسویه‌حساب و دریافت مطالبات خود به باشگاه برود.

شهریار اعلام کرده که همانند هفته‌های اخیر نماینده‌اش مسئولیت توافق با باشگاه را برعهده دارد و او حاضر نیست در هیچ جلسه مشترکی با سیاسی و منتقمی حاضر شود.
البته شهریار پیش از این نیز عنوان کرده بود که اگر با سران پرسپولیس بر سر نحوه دریافت رقم قراردادش به توافق هم نرسد شکایتی در کار نخواهد بود و به هیچ عنوان حاضر به از بین بردن آرامش تیم و باشگاه نیست.

به گزارش افکارنیوز، با این تفاسیر به احتمال فراوان جلسه نهایی نماینده دایی برای تسویه‌حساب با باشگاه در روزهای آینده برگزار خواهد شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-٠٧-١٣٩٣, ٢٣:۵٩

   

پر مبحث ترین ها