سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

استيلي باعث برکناري درخشان مي شود؟

بروز شده : ٣-٠٨-١٣٩٣, ١٩:۵٣    نسخه چاپی    
در شرايط روحي ضعيف پرسپوليسي ها حميد درخشان نقشي اساسي دارد.مربي که بعد از روي کارآمدن به عنوان جانشين دايي مدام از شرايط بد تيم ناله مي کند و انرزي منفي به تيم مي دهد.مشخص است وقتي مربي تيمي مدام از کمبود بازيکن و مشکلات حرف بزند بر روي بازيکنان تاثير منفي مي گذارد و شرايط را بدتر مي کند.
تيم پرسپوليس فردا در مرحله يک هشتم نهايي جام حذفي در ديداري حساس به مصاف تيم راه آهن تهران خواهد رفت.

به گزارش سرويس ورزشي خبرگزاري آريا ، تيم پرسپوليس که اين روزها با حميد درخشان نيز روزهاي خوبي را سپري نمي کند به مصاف راه آهني خواهد رفت که موفق شد در ليگ برتر تيم قدرتمند سپاهان را شکست دهد و با روحيه اي مضاعف آماده ديدار با پرسپوليس باشد.

حضور پرسپوليسي هاي قديم و جديد در اين ديدار باعث زيباتر شدن اين ديدار مهيج خواهد شد ولي متاسفانه به علت اجازه ندادن به ورود دوربين ها به ورزشگاه ميليون ها بيننده تلويزيوني از تماشاي اين ديدار محروم خواهند بود.تيم پرسپوليس در ديدار مرحله قبلي جام حذفي ديدار راحتي پيش رو داشت و توانست با نتيجه سه بر صفر تيم کارگر بنه گز را شکست دهد ولي راه آهن حريف سرسختي مثل پاس را داشت و توانست اين تيم را با نتيجه دو بر يک شکست داده و در اين مرحله حريف پرسپوليس شود.

راه آهن حميد استيلي در هفته هاي گذشته روزهاي بحراني را سپري مي کرد ولي دو برد روحيه بخش برابر تيم هاي پاس و سپاهان اين تيم را از بحران خارج کرد و حالا ديدار با تيم بحران زده پرسپوليس مي تواند اميدها را براي صعود شاگردان استيلي زياد کند.

تيم پرسپوليس اين روزها نه تنها از نظر فني کيفيت خوبي ندارد بلکه از نظر روحي نيز در شرايط بدي به سر مي برد.در شرايط روحي ضعيف پرسپوليسي ها حميد درخشان نقشي اساسي دارد.مربي که بعد از روي کارآمدن به عنوان جانشين دايي مدام از شرايط بد تيم ناله مي کند و انرزي منفي به تيم مي دهد.مشخص است وقتي مربي تيمي مدام از کمبود بازيکن و مشکلات حرف بزند بر روي بازيکنان تاثير منفي مي گذارد و شرايط را بدتر مي کند.

برنده اين ديدار در مرحله بعدي کار راحتتري را دارد و با برنده ديدار تيم هاي نفت مسجد سليمان و گل گهر بازي خواهد کرد و در مجموع کار راححتري را براي صعود به نيمه نهايي خواهد داشت.
تيم راه آهن با حضور چهره هاي محبوب و بزرگي همچون حميد استيلي و احمد رضا عابدزاده به فکر صعود به مراحل بالاتر است و مي خواهد در اولين گام از سد ياران درخشان بگذرد.درخشان هم با دو باخت قبلي مي داند در صورت حذف از جام حذفي سريعتر از هر زماني از پرسپوليس برکنار خواهد شد و اينبار يک مربي بزرگتر جاي وي را خواهد گرفت.

دو تيم آخرين بار در 27 شهريور ماه در رقابت هاي ليگ برتر جام خليج فارس به مصاف هم رفتند که اين تيم پرسپوليس بود که توانست با نتيجه دو بر يک راه آهن را شکست دهد.در اين ديدار حميد درخشان سرمربي پرسپوليس شده بود و توانست برد خوبي مقابل شاگردان استيلي کسب کند ولي اينبار شرايط فرق مي کند و راه آهن آماده تر هم از نظر روحي و هم از نظر آمادگي بدني در شرايط بهتري نسبت به حريف قدرتمندش دارد.هواداران پرسپوليس مطمئناً تحمل باخت ديگري را ندارند و همين موضوع کار را براي حميد درخشان و شاگردانش سخت مي کند.
بايد تا فردا صبر کنيم و ببينيم کدام تيم مي تواند با غلبه بر ديگري به مرحله بعدي جام حذفي راه پيدا کند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠٨-١٣٩٣, ١٩:۵٣

   

پر مبحث ترین ها