سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سود سپاهان از محروم شدن خلیل‌زاده و حمودی!

بروز شده : ۵-٠٨-١٣٩٣, ٠١:١٢    نسخه چاپی    
به گزارش نامه نیوز، در حالی که پیش از این علی حمودی به دلیل مشکل کارت معافیت از خدمتش با مشکل روبرو شده بود و نمی توانست سپاهان را در بازی‌هایش همراهی کند امروز سرباز بودن شجاع خلیل‌زاده هم به صورت رسمی از سوی مهدی تاج تائید شد تا زردپوشان دیار زاینده رود ۲ بازیکن اصلی شان را در کوران رقابت ها از دست بدهند.
باشگاه سپاهان در پی محرومیت دو بازیکن خود توان حضور در نقل و انتقالات را پیدا کرد.

در حالی که پیش از این علی حمودی به دلیل مشکل کارت معافیت از خدمتش با مشکل روبرو شده بود و نمی توانست سپاهان را در بازی‌هایش همراهی کند امروز سرباز بودن شجاع خلیل‌زاده هم به صورت رسمی از سوی مهدی تاج تائید شد تا زردپوشان دیار زاینده رود ۲ بازیکن اصلی شان را در کوران رقابت ها از دست بدهند.

البته در نگاه اول سپاهانی ها به دلیل این شرایط متضرر به نظر می رسند اما وقتی به اصل داستان توجه شود خواهیم دید که آنها سود کرده اند نه ضرر!

به گزارش نامه نیوز، دلیل این موضوع هم این است که باشگاه سپاهان به دلیل تعرض از قانون سقف بودجه دیگر نمی توانست تا اطلاع ثانوی بازیکن به خدمت بگیرد اما کنار رفتن این دو بازیکن باعث خواهد شد حدود ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از هزینه های سپاهان کم شود چرا که این دو بازیکن باید همه دریافتی شان را به سپاهان پس دهند و در این شرایط مدیران این باشگاه می توانند دوباره وارد بازار نقل و انتقالات شوند؛ آن هم با هزینه کمتر!
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠٨-١٣٩٣, ٠١:١٢

   

پر مبحث ترین ها