سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

افزایش دخالت‌های فنی سیاسی در پرسپولیس

بروز شده : ۶-٠٨-١٣٩٣, ٢٣:۴٧    نسخه چاپی    
نمونه آخر اما جذب مربی است. سیاسی به یکی از خبرگزاری ها گفته برای پرسپولیس مربی آلمانی می آورد اما حمید درخشان سرمربی این تیم ضمن بی اطلاعی از این موضوع عنوان کرده هر کس چنین حرفی زده برای خودش گفته چون او مربی آلمانی نمی خواهد!
رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در خرید و فروش بازیکنان هم نظر می دهد!

حمیدرضا سیاسی رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس که نشان داده علاقمند است در این باشگاه در همه امور نقش اساسی ایفا کند حالا وارد بحث فنی شده و درباره خرید و فروش بازیکنان هم نظر می دهد.
گفته می شود قرار است روز شنبه جلسه ای میان سیاسی و درخشان برگزار شود تا درباره جذب بازیکنان جدید صحبت شود! این در حالی است که پرسپولیس از نظر بازیکن در شرایطی خوبی نیست و با این شرایط مشخص نیست چرا سیاسی درباره جذب بازیکنان و خروج بازیکنان مازاد قرار است نظر دهد.

از این دست اتفاقات زیاد رخ داده؛ به طور مثال مهدی جعفرپور مدافعی که درخشان او را برای حضور در پرسپولیس پذیرفته و حتی با این تیم تمرین می کند هنوز نتوانسته قراردادش را با پرسپولیس امضا کند آن هم به این دلیل که یکی از مسئولان پرسپولیس مخالف حضور این بازیکن است.

به گزارش نامه نیوز، نمونه آخر اما جذب مربی است. سیاسی به یکی از خبرگزاری ها گفته برای پرسپولیس مربی آلمانی می آورد اما حمید درخشان سرمربی این تیم ضمن بی اطلاعی از این موضوع عنوان کرده هر کس چنین حرفی زده برای خودش گفته چون او مربی آلمانی نمی خواهد!
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-٠٨-١٣٩٣, ٢٣:۴٧

   

پر مبحث ترین ها