سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

توضیحات تاج درباره توافق با صداوسیما

قرار داد حق پخش تلویزیونی با 30 درصد افزایش همراه بود که شرایط مطلوب ماست. از بازی آینده دوربین‌ها را راه می‌دهیم و کمال همکاری را انجام خواهیم داد تا مسابقات پخش شود.
رئیس سازمان لیگ گفت: از بازی بعدی مسابقات لیگ برتر پخش خواهد شد و دوربین‌ها در ورزشگاه‌ها مستقر خواهند شد.

مهدی تاج پس از جلسه با مسئولان استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: موضوعی که می‌خواهم صحبت کنم در مورد حق پخش است و جلسه درباره دربی هنوز ادامه دارد.

وی افزود: مدتی بود که سر حق پخش با توجه به حقوق شناخته شده فوتبال اختلافی با صدا و سیما داشتیم. با توجه به پیگیری‌های یک ساله سازمان لیگ نتیجه‌ای ندیدیم و از ورود دوربین‌ها جلوگیری شد. ما به دنبال مطالبه حقوق فوتبال بودیم. خوشبختانه دوستان ما در مجلس به درخواست مردم برای پخش مسابقات و پیگیری مجلس و تاکید ریاست محترم جمهوری کارگروهی در دولت با وزیر ورزش و وزیر کشور با رئیس صدا و سیما تشکیل شد تا در مورد حق پخش تعیین تکلیف شود.

رئیس سازمان لیگ تاکید کرد: خوشحالیم که این مسئله سال آینده در لایحه بودجه دیده شود و به مجلس برود. این اتفاق بسیار مثبتی است که این لایحه به صورت حقوق شناخته شده فوتبال است و پایدار است. هیچ کس راضی به برخوردهای این گونه که امسال شاهده آن بودیم نبود. ما از مردم عذرخواهی می کنیم. بحث ما جایگزینی در بودجه است. این اتفاق در کارگروهی که تشکیل شد دیده شد. قرار داد حق پخش تلویزیونی با 30 درصد افزایش همراه بود که شرایط مطلوب ماست. از بازی آینده دوربین‌ها را راه می‌دهیم و کمال همکاری را انجام خواهیم داد تا مسابقات پخش شود.

به گزارش فارس، وی افزود: ما یک قرارداد قبلی داشتیم که 22.5 میلیارد بود و 30 درصد افزایش آن عدد قابل قبولی است و مهم‌تر این است که در لایحه دیده شده است. بودجه در حال تدین است و کارگروهی مشخص شده این موضوع را زیر نظر دارد.

رئیس سازمان لیگ در خصوص صحبت‌های تقدس‌نژاد مبنی بر اینکه اگر فوتبال هم بخواهد ما مسابقات را پخش نخواهیم کرد گفت: در این مورد چیزی نمی‌دانم، در دولت تصمیم گرفته شده است که پخش شود.
تاج در خصوص مشخص شدن تاریخ دربی تاکید کرد: تاریخ دربی مذاکره می‌کنیم.حمیدرضا سیاسی آماده است و باید مشخص شود.
telegram 19dey.com
متین    12 آبان 1393 12:14
راستش پخش نکنید هم مشکلی نیست میبینید اصلا مردم اعتراضی به قضیه ندارن اخه فیلم های خوب و فوتبال های اروپایی قشنگ جای بازی های افتضاح ایران رو گرفته.اگه نظر سنجی بشه بجای فوتبال ایران فیلم پخش بشه یا نه فک کنم طرفدارای فیلم بیشتر باشن.مثلا چند شب پیش فیلم ارنولد و فیلم های دیگه قشنگ بودن.یا بازی بایرن و دورتموند خیلی قشنگ بود اما تو لیگ ایران بازی کی رو باید ببینیم و اصلا تاکتیکی نیست تو این بازی ها بزن زیرش بازی میکنن همشون.
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ١١-٠٨-١٣٩٣, ٢٠:۴۴

   

پر مبحث ترین ها