سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

منتقی: شهرآورد تهران دوم آذر برگزار می شود

سرپرست باشگاه استقلال تهران ادامه داد: ما نیز دوم آذر ماه را قبول داریم به شرطی که سازمان لیگ با مبادی مربوطه از جمله شورای تامین یا هر دستگاه دیگری به توافق برسد.
سرپرست باشگاه پرسپولیس تهران از توافق با باشگاه استقلال تهران برای برگزاری شهرآورد سرخابی های پایتخت در تاریخ دوم آذر ماه خبر داد.

بهروز منتقمی پس از جلسه با رییس سازمان لیگ و مسئولان باشگاه استقلال تهران در خصوص تاریخ برگزاری شهرآورد گفت: قرار شد، شهرآورد دوم آذر ماه برگزار شود به شرطی که سازمان لیگ بتواند نهادهای مربوطه را راضی کند.

سرپرست باشگاه استقلال تهران ادامه داد: ما نیز دوم آذر ماه را قبول داریم به شرطی که سازمان لیگ با مبادی مربوطه از جمله شورای تامین یا هر دستگاه دیگری به توافق برسد.
وی اضافه کرد: برگزاری شهرآورد در تاریخ دوم آذر ماه پیشنهاد جدید سازمان لیگ است و ما نیز قبول کردیم.

منتقمی افزود: البته اینگونه نیست که هر باشگاهی خواست، تاریخ برگزاری مسابقات را تغییر دهد و در این خصوص نیز ما خواسته ها و مشکلات خود را مطرح کردیم که در نهایت منجر به برگزاری جلسه با رییس سازمان لیگ شد.
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: در جلسه امروز، رییس سازمان لیگ مشکلات ما را شنید و با تفاهم دو باشگاه قرار شد شهرآورد دوم آذر برگزار شود.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا پرسپولیس هفتم آذر ماه در جام حذفی بازی می کند یا خیر افزود: از آنجایی که قرار شده، تاریخ برگزاری مسابقات جام حذفی از سوی سازمان لیگ اعلام شود، ما حرفی نداریم.
وی تصریح کرد: برای باشگاه استقلال نیز احترام زیادی قایل هستیم اما رقیب هستیم و در رقابت کوتاه نمی آییم.

منتقمی در خصوص حق پخش تلویزیونی نیز گفت: حق پخش یکی از منابع درآمدی باشگاه هاست و از آنجایی تا پایان سال زمان زیادی باقی نمانده و بودجه نیز پایان سال بسته می شود و قرار است این موضوع در بودجه لحاظ شود، حق پخش سال 94 بودجه مصوب خواهد داشت.

پیش از این زمان شهرآورد تهران روز 30 آبان ماه اعلام شده بود که باشگاه استقلال به سبب حضور بازیکنان این تیم در اردوی تیم ملی خواستار تغییر این زمان شده بود و زمان جدید 7آذرماه اعلام شد.
امیر عابدینی عضو هیات رییسه سازمان لیگ امروز به ایرنا گفت که شورای تامین استان تهران با برگزاری مسابقه تیم استقلال و پرسپولیس در روزی غیر از جمعه مخالفت می کند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠٨-١٣٩٣, ٢٢:۴۵

   

پر مبحث ترین ها