سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

واکنش علی پروین به دعوای علی دایی با مایلی‌کهن

در این رابطه شنیده می شود علی پروین گفته به هیچ عنوان به این دعوا ورود نخواهد کرد چرا که می داند رویش را زمین خواهند انداخت و برای او در سن ۶۷ سالگی اصلا خوب نیست که چنین اتفاقی برایش بیفتد و به همین دلیل گفته است که به این موضوع وارد نمی شود اما امیدوار است ماجرای دایی و مایلی کهن با خوبی به اتمام برسد.
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس قصد پادرمیانی برای حل مشکل دایی و مایلی کهن را ندارد.

در روزهایی که بین علی دایی و محمد مایلی کهن مشکلات به بالاترین حد رسیده و حتی طبق رای دادگاه مایلی کهن باید ۴ ماه راهی زندان شود اما خیلی ها در تلاش هستند تا مانع این اتفاق شوند.
جالب اینکه کمپینی به راه افتاده تا از این اتفاق جلوگیری به عمل بیاید و هر کس به نحوی در این راه در تلاش است اما خیلی ها منتظر بودند ببینند علی پروین به دعوای شاگردانش ورود می کند و آیا قصد میانگری بین این دو نفر را دارد یا نه.

به گزارش نامه نیوز، در این رابطه شنیده می شود علی پروین گفته به هیچ عنوان به این دعوا ورود نخواهد کرد چرا که می داند رویش را زمین خواهند انداخت و برای او در سن ۶۷ سالگی اصلا خوب نیست که چنین اتفاقی برایش بیفتد و به همین دلیل گفته است که به این موضوع وارد نمی شود اما امیدوار است ماجرای دایی و مایلی کهن با خوبی به اتمام برسد.
telegram 19dey.com
حمید رضا    13 آبان 1393 20:55
واقعا برای علی دایی متاسفم
  • -1

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ١٣-٠٨-١٣٩٣, ١٩:۵٢

   

پر مبحث ترین ها