سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سرشناس ترین غایبان لیست جدید کروش

در خط دفاع، دو یار همیشگی کروش غایب هستند. حسین ماهینی که تا به حال با کارت سربازی جعلی در لیگ بازی می کرده حالا باید به خدمت سربازی برود و از این رو نمی تواند از کشور خارج شود. نفر دوم هم مدافع محبوب کروش است؛ مهرداد پولادی.
در لیست جدید تیم ملی برای دیدار دوستانه با کره جنوبی نام چند بازیکن نامدار از قلم افتاده است.

سیدمهدی رحمتی که با تبلیغات زیادی در لیست قبلی تیم ملی حضور داشت، باز هم غایب اردوست. دنیل داوری نیز دعوت نشده همان طور که حامد لک خط خورده است.

در خط دفاع، دو یار همیشگی کروش غایب هستند. حسین ماهینی که تا به حال با کارت سربازی جعلی در لیگ بازی می کرده حالا باید به خدمت سربازی برود و از این رو نمی تواند از کشور خارج شود. نفر دوم هم مدافع محبوب کروش است؛ مهرداد پولادی. بازیکنی که وقتی به علت مصدومیت توان راه رفتن هم نداشت، به تیم ملی دعوت می شد اما بنا به مشکلات کارت پایان خدمت نمی تواند در لیست کروش جایی داشته باشد.

خبری از محسن بنگر و شجاع خلیل زاده هم نیست. استیون بیت آشور و احمد آل نعمه از دیگر بازیکنانی هستند که در خط دفاعی به تیم ملی نرسیدند.

همچنین جای رضا حقیقی و قاسم حدادی فر نیز خالی است. وحید امیری، رحمان احمدی، علیرضا بیرانوند، یعقوب کریمی، مهدی شریفی، محمدرضا خلعتبری، مهرداد جماعتی، سامان نریمان جهان و... بازیکنانی بودند که در لیست اولیه سفر به پرتغال حضور داشتند اما برای دیدار دوستانه با کره جنوبی دعوت نشدند و جایی در لیست کروش ندارند.

به گزارش خبرآنلاین؛ گفتنی است تیم ملی کشورمان روز 27 آبان ماه در تهران و در یک دیدار دوستانه با قضاوت داورانی از کشور ازبکستان به مصاف تیم ملی کره جنوبی می رود.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠٨-١٣٩٣, ٢٠:٠۶

   

پر مبحث ترین ها