سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

منتقد شماره يک کي روش در تيم اميد

کرانچار يکبار تجربه همکاري ناموفق با کاشاني را داشته است.اين مربي در حالي که نتايج خوبي با پرسپوليس گرفته بود توسط کاشاني از کار برکنار شد و دايي به جاي وي سرمربي پرسپوليس شد و اينبار مشخص نيست همکاري اين دو نفر به کجا ختم خواهد شد.
مثل اينکه طلسم انتخاب سرمربي براي تيم ملي اميد در حال شکسته شدن است.

بعد از نتايج ضعيف تيم ملي اميد با وينگادا بحث بر سر اخراج ايرن مربي داغ بود و هر روز اخبار جديدي در مورد رفتن يا ماندن اين مربي منتشر مي شد و مشخص نبود بالاخره وينگادا مي رود يا مي ماند.
بعد از روي کارآمدن حبيب کاشاني به عنوان مدير تيم ملي اميد گزينه هايي مثل افشين قطبي،علي دايي و کرانچار و حميد استيلي و حتي يحيي گل محمدي براي تيم ملي اميد مطرح بود و هر روز يکي از اين نامها به عنوان اصلي ترين گزينه مطرح مي شد.

زماني صحبت از قطبي شد و گفتند چون وي تيم ندارد به زودي به عنوان سرمربي اميد انتخاب شد ولي روز ديگر بحث مشکل مالياتي وي مطرح شد و از ليست گزينه ها کنار رفت.روز ديگر علي دايي به عنوان جدي ترين گزينه مطرح شد و همه گفتند که دايي که از پرسپوليس کنار گذاشته شد با آمدن کاشاني شروع دوباره اي مي تواند در تيم ملي اميد داشته باشد ولي مصاحبه دايي که گفت حاضر به همکاري با فدراسيون کفاشيان نيست خود به خود وي را از گزينه هاي سرمربيگري تيم اميد حذف کرد.

يحيي گل محمدي نيز بابت نتايج ضعيفش با ذوب آهن احتمال حضورش در تيم اميد ضعيف بود.جميد استيلي نيز گزينه جدي براي تيم اميد بود چون استيلي رفاقت خوبي با حبيب کاشاني دارد ولي مسئوليت سنگين وي در تيم راه آهن همکاري اش با تيم اميد را ميسر نکرد.
تنها گزينه اي که ماند زلاتکو کرانچار سرمربي سابق تيم هاي پرسپوليس و سپاهان بود که توانسته بود نتايج خوبي را در فوتبال ايران به دست آورد.و حالا به نظر مي رسد حضور اين مربي در تيم اميد تقريباً قطعي شده است مگر اينکه در دقايق آخر اتفاقات ديگري بيفتد.

کرانچار يکبار تجربه همکاري ناموفق با کاشاني را داشته است.اين مربي در حالي که نتايج خوبي با پرسپوليس گرفته بود توسط کاشاني از کار برکنار شد و دايي به جاي وي سرمربي پرسپوليس شد و اينبار مشخص نيست همکاري اين دو نفر به کجا ختم خواهد شد.

بعد از صحبتهاي امروز کاشاني با برنامه زاويه به نظر مي رسد بايد کرانچار را سرمربي جديد تيم اميد بدانيم.کاشاني در اين برنامه گفت: مذاکرات مقدماتي با کرانچار انجام شده و اين مربي کروات به قطر مي آيد تا بعد از توافق کار تيم اميد را زير نظر بگيرد.
در حال حاضر هومن افاضلي هدايت تيم اميد را موقتاً عهده دار شده است و مشخص نيست سرنوشت اين مربي بعد از روي کار آمدن کرانچار چه خواهد شد و آيا کرانچار حضور وي در کادر فني تيم اميد را به صلاح خواهد دانست يا نه.

به گزارش آریا، يک مساله بزرگي هم که نميشود از کنار آن به سادگي گذشت اختلافات شديد کرانچار با کي روش سرمربي تيم بزرگسالان است.کرانچار منتقد درجه يک کي روش در فصل گذشته بود و با حضور وي در تيم اميد شايد تعامل بين تيم بزرگسالان و اميد کمتر شود که اين موضوع مي تواند به تيم هاي ملي ضربه بزرگي بزند.بر هيچکس پوشيده نيست که کي روش مخالف شماره يک حضور کرانچار در تيم اميد است و بايد ديد اختلاف اين دو مربي خارجي به کجا مي رسد.شايد همين اختلافات باعث شود فدراسيون فوتبال در ثانيه هاي آخر قيد همکاري با کرانچار را بزند.

کرانچار در حال حاضر يکي از گزينه هاي مدنظر تيم پرسپوليس هم هست و وي به خوبي مي داند که در صورت عدم نتيجه گيري درخشان در دربي بزرگ پايتخت احتمال حضورش در پرسپوليس بسيار زياد است.
حالا به نظر مي رسد کرانچار بر سر دو راهي تيم اميد و پرسپوليس قرار دارد و بايد منتظر تصميم سرنوشت ساز کرانچار باشيم.شايد از قرارداد کرانچار با تيم اميد هيچکس به اندازه حميد درخشان خوشحال نباشد که سايه وي را در نزديکي پرسپوليس احساس مي کند.

بايد تا چند روز آينده صبر کنيم تا ببينيم بالاخره کرانچار از قطر به تيم اميد مي رسد يا وي راه خود را به سمت پرسپوليس تغيير خواهد داد تا آرزوهاي برآورده نشده خود را در تيم پرسپوليس محقق سازد و شايد هم اين مربي با حضور در تيم اميد به عنوان ناجي بزرگ تيم اميد را بعد از ساليان دراز به المپيک رهنمون سازد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-٠٨-١٣٩٣, ١۶:۴۶

   

پر مبحث ترین ها