سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کی‌روش ترکیب بازی با کره جنوبی را لو داد

کروش اشکان دژاگه و خسرو حیدری، دو بازیکنی که در جام جهانی هم تعویض می شدند را به تیم ذخیره ها آورد و علیرضا جهانبخش و سروش رفیعی را جایگزین آنها کرد.دو بازیکنی که احتمالا تعویضی های کروش در بازی با کره خواهند بود.
در حاشیه تمرین روز چهارشنبه ملی پوشان کارلوس کروش فوتبال تمرینی را در دستور کار شاگردانش قرار داده بود.

به گزارش خبرآنلاین، کروش به بازیکنانی که در جام جهانی ثابت بازی کرده بودند کاور های قرمز رنگ داد تا نشان دهد که با همین ترکیب قرار است مقابل تیم ملی کره جنوبی صف آرایی کند. نکته اینجاست که در این ترکیب فقط جای مهرداد پولادی خالی بود که کروش احسان حاج صفی را جانشینش کرده بود.

این در حالی است که علیرضا حقیقی هم در تیم ذخیره ها بازی می کرد تا بتواند در جدال با بازیکنان اصلی محکی جدی بخورد.در ادامه این بازی دستگرمی کروش اشکان دژاگه و خسرو حیدری، دو بازیکنی که در جام جهانی هم تعویض می شدند را به تیم ذخیره ها آورد و علیرضا جهانبخش و سروش رفیعی را جایگزین آنها کرد.دو بازیکنی که احتمالا تعویضی های کروش در بازی با کره خواهند بود.

در حاشیه این بازی دستگرمی کارلوس کروش مدام سر بازیکنان فریاد می زد و از آنها می خواست تا خیلی سریع بازی کنند توپ را با خودشان حمل نکنند.کروش فریاد می زد که: «پاس بدهید و سریع حرکت کنید. فوتبال یعنی سرعت. باید به سمت فوتبال بهتر حرکت کنید.»
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠٨-١٣٩٣, ٢٣:٣٨

   

پر مبحث ترین ها