سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

باز شدن پای فوتسال و فوتبال ساحلی به ماجرای کارت معافیت

در صورتیکه معافیت تحصیلی برخی بازیکنان باطل شد آنها به سازمان نظام وظیفه مراجعه کنند. بنابراین نمی‌توان آمار دقیقی اعلام کرد شاید بحث ابطال کارت‌های معافیت بازیکنان به حوزه فوتسال و فوتبال ساحلی هم کشیده شود اما بعید است که این تعداد بازیکن در لیگ برتر با مشکل معافیت مواجه باشند.
رئیس کمیته نظارت، بازرسی و ارزشیابی سازمان لیگ گفت: از باشگاه‌ها خواسته‌ایم که در مورد معافیت تحصیلی بازیکنان‌شان استعلام‌های لازم را بگیرند.

حجت الاسلام علیرضا علیپور در گفت و گو با فارس در مورد شایعه باطل شدن کارت معافیت 68 بازیکن، اظهار داشت: نمی‌توان آمار دقیقی در این زمینه اعلام کرد اما آنچه مسلم است اینکه افرادی که با معافیت تحصیلی در فوتبال حضور دارند معافیت آنها مورد بررسی قرار خواهد گرفت. از 31 شهریور که سال تحصیلی به پایان رسید قرار شد که معافیت‌های تحصیلی بازیکنان مورد بررسی قرار بگیرد.

وی ادامه داد: سازمان لیگ هم از باشگاه‌ها‌ی لیگ برتر، دسته اول و دوم و سوم خواسته که در مورد معافیت تحصیلی بازیکنان‌شان استعلام بگیرند. در صورتیکه معافیت تحصیلی برخی بازیکنان باطل شد آنها به سازمان نظام وظیفه مراجعه کنند. بنابراین نمی‌توان آمار دقیقی اعلام کرد شاید بحث ابطال کارت‌های معافیت بازیکنان به حوزه فوتسال و فوتبال ساحلی هم کشیده شود اما بعید است که این تعداد بازیکن در لیگ برتر با مشکل معافیت مواجه باشند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠٨-١٣٩٣, ٠٢:١٨

   

پر مبحث ترین ها