سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مشتریان پرسپولیس را بشناسید؛ رقابت 4 نفر برای خرید باشگاه

از طرف دیگر از علی پروین هم به عنوان یکی دیگر از خریداران پرسپولیس نام برده می شود. پروین که هنوز محبوبیت خوبی میان هواداران پرسپولیس دارد هم یکی از مشتریانی است که با پشتوانه مالی خوبی قصد دارد برای خرید پرسپولیس اقدام کند.
در حالی که صحبت از خصوصی شدن پرسپولیس به گوش می رسد باید دید مشتریان نامدار این باشگاه چه کسانی هستند.

قرار است باشگاه پرسپولیس تا پایان سال به بخش خصوصی واگذار شود اما هنوز مکانیزم واگذاری این باشگاه معلوم نشده و مشخص نیست که باشگاه را به افراد حقیقی می دهند و یا حقوقی اما هر چه که هست خریداران زیادی از حالا منتظر هستند تا مالکیت این باشگاه پر هوادار را به دست بیاورند.

در این میان صحبت از حسین هدایتی مالک متمول باشگاه استیل آذین و حمیدرضا سیاسی رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس شنیده می شود که البته باید شرکت های دیگری را هم به این گروه اضافه کرد اما صحبت از ۲ نام جدی در این خصوص شنیده می شود.

عباس انصاری فرد مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس که چندین بار در سال های مختلف مدیریت این باشگاه را بر عهده داشت یکی از گزینه های جدی است. او با پشتوانه مالی زیادی وارد رقابت برای خرید پرسپولیس می شود. گفته می شود انصاری فرد با پشتوانه یک نهاد که از نظر مالی قدرت خوبی دارد برای خرید پرسپولیس وارد این مزایده می شود.

به گزارش نامه نیوز، از طرف دیگر از علی پروین هم به عنوان یکی دیگر از خریداران پرسپولیس نام برده می شود. پروین که هنوز محبوبیت خوبی میان هواداران پرسپولیس دارد هم یکی از مشتریانی است که با پشتوانه مالی خوبی قصد دارد برای خرید پرسپولیس اقدام کند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-٠٨-١٣٩٣, ١۴:۵۶

   

پر مبحث ترین ها