سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

شایعه اخراج قلعه نویی چرامنتشرشد؟

با این همه پس از دیدار تراکتورسازی و استقلال مدام شایعه برکناری امیرقلعه نویی دهان به دهان می چرخد و از شواهد این طور برمی آید که اگر در دربی نتیجه ای بد برای استقلال به دست بیاید ممکن است در پایان نیم فصل استقلال با سرمربی اش خداحافظی کند.
بیش از یک هفته است که مسوولان استقلال مجبورند به شایعه برکناری امیرقلعه نویی پاسخ بدهند. هرچند تیم آبی پوش پایتخت نتایج خوبی نگرفته اما منتقدان هم می دانند که اگر مسیری برای موفقیت استقلال باشد قلعه نویی یکی از مربیانی است که می تواند آن را پیدا کند و اگر تیم آبی پوش این روزها نتیجه نمی گیرد بیش از اینکه به دانش فنی سرمربی مربوط باشد به کمبود بازیکن و شرایط بد بازیکنان این تیم مربوط است.

با این همه پس از دیدار تراکتورسازی و استقلال مدام شایعه برکناری امیرقلعه نویی دهان به دهان می چرخد و از شواهد این طور برمی آید که اگر در دربی نتیجه ای بد برای استقلال به دست بیاید ممکن است در پایان نیم فصل استقلال با سرمربی اش خداحافظی کند. اما این طور که از شایعات برمی آید همه چیز به بازی آخر استقلال باز می گردد. جایی که تیم آبی پوش برای ماندن در میان 3 تیم بالای جدول نیاز به پیروزی داشت اما موفق نشد و در اصل با گل لحظات آخر از شکست فرار کرد.

این طور که شنیده می شود نتیجه بازی اصلا به مذاق سرمربی استقلال خوش نیامده و او در رختکن با عصبانیت صحبت کرده است. از اینجای ماجرا به بعد چند روزی است که شایعه شده بین سرمربی استقلال و رییس هیات مدیره این تیم کامران صاحب پناه درگیری لفظی رخ داده است. شایعه ای که امکان انتشارش وجود نداشت اما ظاهرا رسانه ها با توجه به این شایعات مدام ازمسوولان استقلال از احتمال اخراج امیرقلعه نویی سوال می کردند. کامران صاحب پناه رییس هیات مدیره استقلال در این مورد به عصر ایران می گوید:« اصلا درگیری ای نبود، آقای قلعه نویی از دست داور ناراحت بودند و در آن مورد حرف می زدند من از رختکن بیرون آمدم که یک وقت بحثی به وجود نیاید»

رییس هیات مدیره استقلال مانند همه مصاحبه های چند وقت اخیرش هرگونه اختلاف نظر با سرمربی را تکذیب می کند اما این چندمین بار است که شایعاتی در مورد روابط او و سرمربی منتشر می شود . اینطورکه مشخص است اختلاف نظر تکذیب شده بین سرمربی و رییس هیات مدیره دلیل همه شایعاتی است که این روزها شنیده می شود شایعاتی که اگر درست باشند بعد از شکست احتمالی در دربی خود را نشان خواهندداد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠٨-١٣٩٣, ٠٢:٢٢

   

پر مبحث ترین ها