سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

استقلال به یاد مظلومی در دربی سیاهپوش می‌شود

با وجود اینکه پیراهن‌های استقلال برای دربی آماده شده بود اما با مساعدت و همکاری فراوان تولیدی البسه استقلال، از شب گذشته تلاش‌ها برای آماده سازی پیراهن‌های جدید با رنگ‌های مشکی و آبی و طرحی به مناسبت درگذشت غلامحسین مظلومی آغاز شده که جا دارد از همکاران‌مان در تولیدی مجید تشکر و قدردانی کنیم که با اضافه‌کاری در تلاش هستند که پیراهن‌های طرح جدید برای دربی تهران آماده شود.
طرح و رنگ پیراهن استقلال در دربی تهران تغییر خواهد کرد.

محمد نوری‌فر، مدیر رسانه‌ای باشگاه استقلال در مصاحبه با سایت این باشگاه از تغییر احتمالی طرح و رنگ پیراهن تیم استقلال در دربی تهران خبر داد.

وی در این مورد گفت: با وجود اینکه پیراهن‌های استقلال برای دربی آماده شده بود اما با مساعدت و همکاری فراوان تولیدی البسه استقلال، از شب گذشته تلاش‌ها برای آماده سازی پیراهن‌های جدید با رنگ‌های مشکی و آبی و طرحی به مناسبت درگذشت غلامحسین مظلومی آغاز شده که جا دارد از همکاران‌مان در تولیدی مجید تشکر و قدردانی کنیم که با اضافه‌کاری در تلاش هستند که پیراهن‌های طرح جدید برای دربی تهران آماده شود.

نوری‌فر همچنین درباره برگزاری مراسم یادبود غلامحسین مظلومی، پیش از شروع مسابقه روز یکشنبه گفت: خوشبختانه آقای تاج و سازمان لیگ با درخواست باشگاه استقلال موافقت کردند. البته با خبر شدیم که باشگاه پرسپولیس هم از سازمان لیگ چنین درخواستی داشته که بدینوسیله از حسن نظر، اظهار همدردی و محبت دوستان و همکاران‌مان در باشگاه پرسپولیس تشکر می‌کنیم.

به گزارش تسنیم، مدیر رسانه‌ای باشگاه استقلال درباره چگونگی برگزاری این مراسم در ورزشگاه آزادی تأکید کرد: پیشنهاد باشگاه استقلال این بوده که پیش از گرم کردن بازیکنان در روز یکشنبه حدود ساعت 17 مراسم ویژه‌ای با حضور بازیکنان برگزار شود. البته در این مورد باید در جلسه هماهنگی پیش از مسابقه که صبح روز شنبه در سازمان لیگ برگزار می‌شود، تصمیمات نهایی اتخاذ شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠٨-١٣٩٣, ٢٢:۵۵

   

پر مبحث ترین ها