سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

صمد مرفاوي: بازيکنان نجيب و باتعصبي دارم

بروز شده : ١-٠٩-١٣٩٣, ١٧:۵٢    نسخه چاپی    
نیم فصل را با برد را به پایان رساندیم.ما با انسجام تیمی فولاد را در خانه خودش شکست دادیم. فولاد خیلی خوب فوتبال بازی می کند و دو تیم شناخت خوبی از هم دارند اما سعی کردیم میانه میدان را در اختیار بگیریم
صمد مرفاوي: بازيکنان نجيب و باتعصبي دارم

سرمربي صبا پس از برد با ارزش مقابل فولاد در کنفرانس مطبوعاتي حاضر شد و از خبرنگاران بابت عدم حضور در نشست مطبوعاتي قبل از بازي عذرخواهي کرد.
[صمد مرفاوي: بازيکنان نجيب و باتعصبي دارم]

به گزارش "ورزش سه" مرفاوی که پیروزی اش در این مسابقه کمی خوش اقبالانه هم بود، این برد را به بازیکنان باشخصیت و نجیب تیمش تبریک گفت. مشروح حرف های او را بخوانید:

فولاد در هر حال تیم خوبی است

از اینکه دیروز به کنفرانس نیامدم عذرخواهی می کنم. درگذشت مرحوم غلامحسین مظلومی را تسلیت می گویم و امیدوارم بازماندگان سلامت باشند.بازی سخت و نفس گیری بود و ما با تیم قهرمان بازی کردیم. با توجه به نفرات خوبی که از دست داده اما باز نفراتی داشت که جایگزین شدند و خوب بود. فولاد در مشهد بسته بازی کرد اما در این بازی حمله کرد.

بازیکنان نجیب من

با تمام وجود از بازیکنانم تشکر می کنم و بازیکنان نجیب و با تعصب دارم. نیم فصل را با برد را به پایان رساندیم.ما با انسجام تیمی فولاد را در خانه خودش شکست دادیم. فولاد خیلی خوب فوتبال بازی می کند و دو تیم شناخت خوبی از هم دارند اما سعی کردیم میانه میدان را در اختیار بگیریم و در زمین خودمان توپ گیری کنیم و از باز شدن دفاع حریف استفاده کنیم. تیم با شخصیتی هستیم که در دقیقه 5 گل زدیم و توانستیم تا 90 حفظ کنیم و خداراشکر بازی را بردیم.

به خاطر فوتبال تحمل کردیم

دور رفت خیلی خوب بود اما تعطیلاتی داشتیم که به خاطر فوتبال باید تحمل کردیم و در نیم فصل دوم باید بهتر کار کنیم. اگر تیم مان انسجام دارد همه دست به دست دادند تا از لحاظ فنی و اخلاقی تیمی با ثبات باشیم و هفته به هفته بهتر شدیم. تیم مان در دفاع و حمله شکل خوبی داشت و یعنی این تیم روزبه روز بهتر شده.طبعی است چون در زمین حریف بازی می کردیم باید اشتباه کمتری داشته باشیم که امروز هم اشتباه مان کم بود. اگر گل را همان اول بازی نمی زدیم شاید بیشتر گل می زدیم اما با این گل مجبور شدیم عقب بکشیم.

چرا تاخیر؟

بین دو نیمه با بازیکنان صحبت کردیم تا آنها با آرامش بازی کنند و به همین خاطر با تاخیر وارد زمین شدیم.


telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-٠٩-١٣٩٣, ١٧:۵٢

   

پر مبحث ترین ها