سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ترکیب غافلگیرکننده پرسپولیس در دربی؛ سورپرایز درخشان

بروز شده : ٢-٠٩-١٣٩٣, ٠١:١٩    نسخه چاپی    
نکته جالب در احتمال فیکس بودن مهدی دغاغله است، تا پرسپولیس کاملا با ترکیبی دگرگون شده به میدان رفته تا به زعم درخشان امیر قلعه‌نویی تا حد زیادی غافلگیر شود.


اگر شماره 8 پرسپولیس موفق به گلزنی شود، ششمین بازیکنی خواهد بود که با این شماره سرخ ها دروازه رقیب سنتی را باز می‌کند.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، اینطور که از شواهد و قراین پیداست این احتمال وجود دارد که حمید درخشان در بازی با استقلال با ترکیبی کاملا متفاوت پا به میدان بگذارد.

یکی از ابهامات پرسپولیس در ترکیب در منطقه راست خط دفاعی است، جایی که با جدایی حسین ماهینی هنوز کادرفنی پرسپولیس نتوانسته جانشین مطمئنی را برای او پیدا کند.

در این میان به نظر می‌ رسد که مهدی جعفرپور به رغم اینکه تجربه چندانی در پرسپولیس نداشته و در بازی با گسترش فولاد نیز در اولین بازی اش عملکرد چندان قابل دفاعی نداشت، همچنان با نظر درخشان به عنوان مدافع راست به میدان برود.

از سوی دیگر در حالی که خیلی ها میثم حسینی را مدافع چپ پرسپولیس در این مسابقه قلمداد می‌ کنند اخبار درون تیم حاکی از آن است که علیرضا نورمحمدی احتمالا به عنوان مدافع چپ به میدان رفته و اومانا نیز پس از چند هفته حضور در پست هافبک دفاعی به خط دفاعی بازخواهد گشت تا در کنار بنگر به عنوان دو مدافع میانی ایفای نقش کنند.

از این رو رضا حقیقی و محمد نوری دو هافبک دفاعی پرسپولیس خواهند بود که البته نوری کمی جلوتر بازی خواهد کرد و وظیفه بازیسازی اصلی برعهده پیام صادقیان است.

در خط حمله هم گفته می شود درخشان حساب ویژه ای روی هادی نوروزی باز کرده و امید اصلی وی برای شکستن قفل دروازه استقلال این بازیکن است.

در تمرینات اخیر سرخپوشان که پشت درهای بسته برگزار شد، درخشان تاکید ویژه ای روی تغذیه نوروزی داشته و از هافبک های تیمش خاصه محمد نوری می خواهد که بیشتر این مهاجم را ببینند.

از سوی دیگر نوروزی که سابقه 3 گل زده برابر استقلال را در کارنامه دارد امیدوار است چهارمین گل خود را در دربی هفتاد و نهم به ثمر برساند و عدد 4 را به هوادران حریف نشان بدهد!

نکته جالب در احتمال فیکس بودن مهدی دغاغله است، تا پرسپولیس کاملا با ترکیبی دگرگون شده به میدان رفته تا به زعم درخشان امیر قلعه‌نویی تا حد زیادی غافلگیر شود.

خیلی‌ها از دغاغله به عنوان اسلحه پنهان درخشان و سورپرایز او در این بازی یاد می‌کنند. جالب اینکه اگر دغاغله موفق به گلزنی شود، ششمین بازیکن پرسپولیس خواهد بود که با شماره هشت دروازه رقیب سنتی را باز می‌کند. قبل از او کلانی، محمدخانی، هاشمی‌نسب، انصاریان و علی کریمی به دفعات این کار را انجام داده‌اند!
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠٩-١٣٩٣, ٠١:١٩

   

پر مبحث ترین ها