سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

استقلال 1 - پرسپولیس 2

پرسپولیس باز هم 10نفره استقلال را مات کرد

بروز شده : ٢-٠٩-١٣٩٣, ٢١:٢١    نسخه چاپی    
پرسپولیس در این بازی در شرایطی به مصاف استقلال رفت که با توجه به مهره هایی که آبی پوشان در اختیار داشتند، به نظر می رسید کار سختی برای عبور از سرخپوشان تهرانی نداشته باشند.
پرسپولیس در شرایطی به مصاف استقلال رفت که با توجه به مهره هایی که آبی پوشان در اختیار داشتند، به نظر می رسید کار سختی برای عبور از سرخپوشان تهرانی نداشته باشند. این در شرایطی بود که پرسپولیس در نیمه مربیان مزد زحمات خود را گرفت و به این ترتیب حمید درخشان در نیمه مربیان، امیر قلعه نویی را کیش و مات کرد.
- هفتاد و نهمین دربی پایتخت در شرایطی از ساعت 18 به وقت تهران با سوت یدالله جهانبازی آغاز شد که چهار دیدار گذشته سرخابی ها با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسیده بود.

پرسپولیس در این بازی در شرایطی به مصاف استقلال رفت که با توجه به مهره هایی که آبی پوشان در اختیار داشتند، به نظر می رسید کار سختی برای عبور از سرخپوشان تهرانی نداشته باشند. این در شرایطی بود که پرسپولیس در نیمه مربیان مزد زحمات خود را گرفت و به این ترتیب حمید درخشان در نیمه مربیان، امیر قلعه نویی را کیش و مات کرد.
ترکیب دو تیم:

امیر قلعه نویی برای دیدار امروز تیمش قصد دارد از محسن فروزان، حنیف عمران‌زاده، امیرحسین صادقی، هاشم بیگ‌زاده، خسرو حیدری، پژمان نوری، میلاد شیخ‌فخرالدینی، آندرانیک تیموریان، امید ابراهیمی، آرش برهانی و سجاد شهباززاده استفاده کند.

حمید درخشان سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس نیز قصد دارد از نیسلون، محسن بنگر، رضا نورمحمدی، محمدرضا خانزاده، حمید علی عسگر، رضا حقیقی، محمد نوری، اومانیا، هادی نوروزی، مهدی طارمی و امید عالیشاه استفاده کند.


حاشیه های قبل از بازی:

* بازیکنان، کادر فنی و سرپرستی اعضای دو تیم قبل از اینکه بدنهایشان را گرم کنند روی خط مرکزی زمین ایستادند و به سینه زنی و عزاداری به خاطر درگذشت غلامحسین مظلومی پرداختند.

* سوشا مکانی دروازه بان پرسپولیس که در ترکیب اصلی این تیم جای ندارد به حال قهر قصد ترک رختکن را داشت که با وساطت برخی مسئولان در کنار تیم ماند.
* یکی از هواداران استقلال به داخل زمین استادیوم آزادی پرید و با زمین ورزشگاه آزادی عکس سلفی گرفت.

*هواداران تیم استقلال بعد از باز شدن پرچم بزرگ پرسپولیس پرچم معروف خود را که به رنگ آبی و مشکی است باز کردند. این پرچم 50 متر است.

* همخوانی هواداران دو تیم با ترانه های مرحوم پاشایی فضای جالبی به ورزشگاه داده بود.

* تماشاگران پرسپولیس حضورشان در آسیا را به رخ استقلالی ها کشیدند.

گلها ولحضات حساس بازی
* دقیقه 12 : حرکت هاشم بیک زاده به درون محوطه جریمه با توپ گیری مدافعان پرسپولیس همراه شد که قلعه نویی اعتقاد داشت داور باید پنالتی می گرفت و به تصمیم او اعتراض کرد.
* دقیقه 44 : توپ ارسالی خسرو حیدری از جناح راست را سجاد شهباززاده به گل اول تبدیل کرد.

* دقیقه 47 : پرسپولیس روی حرکت محمد نوری صاحب کرنر شد که ضربه را نوروزی روی دروازه استقلال ارسال کرد و ضربه سر کفشگری را فروزان از روی خط برگرداند تا جدی ترین موقعیت پرسپولیس شکل بگیرد.
* دقیقه 57 : محسن بنگر به دنبال خطایی که روی آرش برهانی کرد اولین کارت زرد را از یدالله جهانبازی دریافت کرد.
* دقیقه 59 : مهدی طارمی به جای حمید علی عسگری وارد زمین شد.
* دقیقه 64 : آندرانیک تیموریان به خاطر خطایی که روی بازیکن پرسپولیس انجام داد از داور کارت زرد گرفت.
* دقیقه 66 : آرش برهانی با یک استارت خوب از بنگر عبور کرد و وارد محوطه جریمه حریف شد اما ضربه آرام او را نیلسون گرفت.

* دقیقه 72 : مهدی طارمی یک ضربه برگردان زیبا را به سمت دروازه استقلال فرستاد که توپ به تیر دروازه حریف برخورد کرد.
* دقیقه 73 : پرسپولیس پس از یک رفت و برگشت توسط محمد نوری به گل تساوی رسید.
* دقیقه 81 : پرسپولیسی ها صاحب یک ضربه ایستگاهی از جناح راست شدند که نوروزی این توپ را روی دروازه ارسال کرد و توسط امید عالیشاه به گل دوم تبدیل شد.
telegram 19dey.com
dd    2 آذر 1393 21:33
امیر خان جمش کن بابا برو پی کارت
همش 10 نفره ه ه ه ه ه ه هه ؟؟؟؟؟؟؟؟
ای خدا اااااااااااااااااااااااااااااااا
چقدر تو خنگی ی ی ی ؟
چرا 10 نفره باختیم ؟
چرا تیموریان رو بردی دفاع؟
چرااااااااااااااااااااااا؟

منکه میدونم منتشرش نمیکنی اما پیاممو میدم
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٢-٠٩-١٣٩٣, ٢١:٢١

   

پر مبحث ترین ها