سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

منصور رشیدی:استقلال نیاز به شوک دارد/در نیمه دوم سرمربی روی نیمکت استقلال نبود

بروز شده : ٣-٠٩-١٣٩٣, ١٩:١٧    نسخه چاپی    
نمی‌دانم کجای دنیا سرمربی تیم مدافع وسط خود را در خط حمله استفاده می‌کند.پرسپولیسی‌ها می‌توانستند به گل‌های بیشتری هم برسند.

دروازه‌بان سابق استقلال گفت: مثل اینکه استقلال در نیمه دوم کسی را به عنوان سرمربی روی نیمکت نمی‌دید و هر کسی هر کاری دلش می‌خواست انجام می‌داد.


منصور رشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص شکست دو بر یک استقلال مقابل پرسپولیس اظهار داشت:‌همانطور که امیر قلعه‌نویی اعلام کرد بازیکنان از روی شکم‌ سیری بازی می‌کردند مخصوصا در نیمه دوم با غرور وارد زمین شدند. در 45 دقیقه دوم فقط بی‌نظمی در تیم استقلال دیدیم. نمی‌دانم کجای دنیا سرمربی تیم مدافع وسط خود را در خط حمله استفاده می‌کند.پرسپولیسی‌ها می‌توانستند به گل‌های بیشتری هم برسند.

وی ادامه داد: استقلال در نیمه دوم هیچ چیزی برای گفتن نداشت. پرسپولیس هم تاکتیک خوبی نداشت و جنگنده بودند و واقعا زحمت کشیدند. نمی‌دانم کادر فنی استقلال در بین دو نیمه به بازیکنانش چه چیزی گفت. اصلا انگار در 45 دقیقه دوم کسی روی نیمکت ذخیره استقلال نبود. هر کسی هر کاری دلش می‌خواست انجام می‌داد.

دروازه‌بان سابق استقلال و تیم ملی با اشاره به اخراج بازیکن پرسپولیس تاکید کرد: استقلال حدود 10-15 دقیقه فرصت داشت تا از 10 نفره بودن پرسپولیس استفاده کند اما بی‌نظمی در این تیم بیداد می‌کرد. این شکست از لحاظ روحی و روانی روی بازیکنان و سرمربی تاثیرگذار است و امیدوارم هر چه زودتر بتوانند به شرایط عادی خود بازگردند.

رشیدی در مورد عملکرد محسن فروزان اظهار داشت: دو گلی که استقلال دریافت کرد روی اشتباه مسلم مدافعان بود. میلاد فخرالدینی بازیکن جوانی است و باید با او صحبت می‌کردند. در 15-20 دقیقه پایانی تیم به هم ریخته بود.

وی در مورد تاثیرات این شکست گفت: آنها باید خودشان را جمع و جور کنند. شکست سختی بود اگر بخواهند در نیم‌فصل دوم این گونه بازی کنند نتیجه نخواهند گرفت. سال گذشته که پنجم شدند و امسال هم معلوم نیست چه رتبه‌ای کسب کنند. باید تغییرات اساسی در تیم صورت بگیرد این موضوع می‌تواند هر شوکی باشد چه بازیکن و چه سرمربی. اینکه تیم نظم و انضباط داشته باشد اهمیت زیادی دارد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠٩-١٣٩٣, ١٩:١٧

   

پر مبحث ترین ها