سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ذوب آهن ؛ آخرین فرصت امیرقلعه نویی؟

بروز شده : ۴-٠٩-١٣٩٣, ١٢:٢٩    نسخه چاپی    
امیرقلعه نویی تا 14 آذر بهشت و جهنم مربیگری اش را خواهد دید. دوپیروزی او را به جایگاه ژنرالی باز می گرداند و یک شکست فقط یک شکست در این دوبازی نسخه اش را خواهید پیچید.

امیرقلعه نویی تا 14 آذر بهشت و جهنم مربیگری اش را خواهد دید. دوپیروزی او را به جایگاه ژنرالی باز می گرداند و یک شکست فقط یک شکست در این دوبازی نسخه اش را خواهید پیچید.هرچند بهرام افشارزاده مدیرعامل استقلال بارها و بارها موضوع برکناری امیرقلعه نویی را تکذیب کرده اما بعید است بتواند همچنان از سرمربی تیمش دفاع کند. امیرقلعه نویی نتایج لازم را با استقلال به دست نیاورده و دربی را هم از دست داده و به نظرمی رسد دیگر جایگاه همیشگی را روی نیمکت تیم ندارد.

- هرچند بهرام افشارزاده مدیرعامل استقلال بارها و بارها موضوع برکناری امیرقلعه نویی را تکذیب کرده اما بعید است بتواند همچنان از سرمربی تیمش دفاع کند. امیرقلعه نویی نتایج لازم را با استقلال به دست نیاورده و دربی را هم از دست داده و به نظرمی رسد دیگر جایگاه همیشگی را روی نیمکت تیم ندارد. از شعارهایی که روی سکوها پس از شکست استقلال شنیده می شد بگیر تا اختلاف نظراتی که با رییس هیات مدیره وجود دارد همه و همه قلعه نویی را به در خروجی باشگاه استقلال نزدیک می کند.
سرمربی استقلال البته بیش از اینکه به خاطر نتایج استقلال تحت فشار باشد ،جایگاهش در تیم آبی پوش تحت تاثیر اختلاف نظربا اعضای هیات مدیره است. اختلاف نظرهای همیشه تکذیب شده که حالا به نظر می رسد بیشتر به چشم می آید. آخرین خبرها در مورداختلاف نظرسرمربی و هیات مدیره چند ثانیه پس از سوت بازی به گوش رسید. شایعه ای در مورد اولتیماتوم به سرمربی که مدیرعامل تاحدی تاییدش کرد و سرمربی گفت هنوز چیزی نشینده. از باشگاه استقلال اما خبر می رسد همچنان فشارها به نیمکت استقلال وجود دارد.
از داستان اولتیماتوم به سرمربی استقلال هنوزخبری رسمی منتشرنشده اما شایعات از اولتیماتوم به سرمربی برای بازی جام حذفی خبرمی دهند. استقلال پنج شنبه پیش رو مقابل تیم ذوب آهن قرار می گیرد. دیداری از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی. دیداری که برای سرمربی استقلال بسیار تعیین کننده است. استقلال اگر این بازی را پیروز شود هفته بعد جمعه در نیمه نهایی جام حذفی مقابل برنده پرسپولیس- گل گهر قرار می گیرد.
پیروزی در یک چهارم نهایی می تواند قلعه نویی را دوباره برای انتقام مقابل پرسپولیس قرار دهد یا در صورت صعود گل گهر حضور در فینال جام حذفی را برایش فراهم کند. دواتفاقی که همه فشارها را از روی دوش سرمربی برخواهد داشت. شکست در بازی پنج شنبه اما می تواند او را نزدیک درخروجی باشگاه استقلال قراردهد. این ماجرا البته خیلی هم به اولتیماتوم نیاز ندارد و پیش بینی شرایط استقلال پس از شکست در بازی پنج شنبه خیلی مشکل نیست.
امیرقلعه نویی تا 14 آذر بهشت و جهنم مربیگری اش را خواهد دید. دوپیروزی او را به جایگاه ژنرالی باز می گرداند و یک شکست فقط یک شکست در این دوبازی نسخه اش را خواهید پیچید.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠٩-١٣٩٣, ١٢:٢٩

   

پر مبحث ترین ها