سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

افشارزاده: هیات مدیره باید در مورد قلعه نویی تصمیم بگیرد

بروز شده : ۶-٠٩-١٣٩٣, ٢٠:٣٨    نسخه چاپی    
افشارزاده در مورد تصمیمش در قبال امیر قلعه نویی افزود: حالا ما باید از قلعه نویی دعوت کنیم تا او روز یکشنبه در جلسه هیات مدیره حاضر شود و صحبت‌های خود را به زبان بیاورد و بگوید که چه کارهایی در آینده در نظر بگیریم. در مورد ادامه همکاری قلعه نویی فقط هیأت مدیره باید جلسه بگذارد و در این باره تصمیم‌گیری خواهد شد.
مدیرعامل استقلال تاکید کرد هیات مدیره به زودی در خصوص شرایط امیر قلعه نویی تشکیل جلسه داده و تصمیم گیری می کند.

بهرام افشار زاده که در جایگاه ویژه ورزشگاه فولادشهر اصفهان نشسته بود، در پایان بازی وقتی قصد خروج از استادیوم را داشت، با سوالات پرشمار خبرنگاران مواجه شد. او در ابتدا گفت: قبلا هم با قلعه نویی گفته بودم بدنسازی تیم دچار مشکل است و در این بازی نیز دیدید که حرف من درست بود چون بازیکنان تاب و توان دویدن هم نداشتند.

افشارزاده اضافه کرد: بازیکنان ما در نیمه دوم آنطور که باید و شاید عمل نکردند. ساق‌هایشان خسته بود و با همان ساق‌های خسته پنالتی زدند که متأسفانه تبدیل به گل نشد. زمانی که از مغز فرمان نرسد ساق هم نمی‌داند چه کاری انجام دهد.

به گزارش خبرآنلاین؛ افشارزاده در مورد تصمیمش در قبال امیر قلعه نویی افزود: حالا ما باید از قلعه نویی دعوت کنیم تا او روز یکشنبه در جلسه هیات مدیره حاضر شود و صحبت‌های خود را به زبان بیاورد و بگوید که چه کارهایی در آینده در نظر بگیریم. در مورد ادامه همکاری قلعه نویی فقط هیأت مدیره باید جلسه بگذارد و در این باره تصمیم‌گیری خواهد شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-٠٩-١٣٩٣, ٢٠:٣٨

   

پر مبحث ترین ها