سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

منصوریان: استقلال وارد چالش جدی شده است

بروز شده : ٧-٠٩-١٣٩٣, ١۶:٢۶    نسخه چاپی    
معتقدم آنها می توانستند با تغییر تاکتیکی از فشار ایجاد شده در بازی خارج شوند و شرایط بازی را حفظ کنند.

بازیکن اسبق باشگاه استقلال می‌گوید آبی‌ها وارد یک چالش شده‌اند و این مساله مربوط به باخت بعد از داربی 79 است.

به گزارش ایسنا، علیرضا منصوریان با اشاره به دیدار روز گذشته استقلال و ذوب آهن که منجر به حذف آبی پوشان از رقابت‌های جام حذفی شد، گفت: تیم ذوب آهن به لحاظ فنی شرایط خوبی را دارد و بازیکنان این تیم توانمند هستند؛ هر چند استقلال پیشینه خوبی در جام حذفی دارد و به همراه پرسپولیس و سپاهان بیشترین قهرمانی ها را در این جام کسب کرده است.

پیشکسوت باشگاه استقلال با بیان این‌ که اگر استقلال داربی را می‌برد شادی به اردوی این تیم می‌آمد و با اتفاقات اخیر مواجه نبود، گفت: علاوه بر باخت در داربی عدم نتیجه گیری در هفته های قبل باعث شده است تا استقلال به چنین شرایطی دچار شود، هر چند دیروز امتیاز میزبانی به کمک ذوب آهن آمد و توانستند بازی باخته را بازگردانند.

وی درباره داربی 79 و شکست استقلال در این بازی نیز گفت:‌ درباره داربی می‌توانم بگویم که این بازی کیفیت فنی داشت، چرا که با برد و باخت همراه بود حتی هواداران دو تیم تاکید می کردند که بازی برد و باخت داشته باشد.

منصوریان با اشاره به این‌که استقلال یک بر صفر در این بازی پیش افتاد گفت:‌ امیر قلعه نویی بعد از بازی گفت که استقلال از روی شکم سیر بازی کرده است. هر چند معتقدم آنها می توانستند با تغییر تاکتیکی از فشار ایجاد شده در بازی خارج شوند و شرایط بازی را حفظ کنند.

سرمربی نفت تهران با تاکید بر این‌ که داربی استقلال و پرسپولیس مهم‌ترین بازی سال کشور است گفت:‌ اگر استقلال در جام حذفی می‌برد، مردم این شانس را داشتند که یک داربی بهتر را ببینند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠٩-١٣٩٣, ١۶:٢۶

   

پر مبحث ترین ها