سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

احتمال‎دیدار پرسپولیس و ذوب‌آهن با تماشاگر

مهدی تاج درباره جلسه مسئولان باشگاه پرسپولیس با کمیته انضباطی اظهار کرد: در آیین‌نامه جدید مغایرتی وجود دارد.
: رییس سازمان لیگ می‌گوید در آیین‌نامه انضباطی مغایرت قانونی وجود دارد.

مهدی تاج درباره جلسه مسئولان باشگاه پرسپولیس با کمیته انضباطی اظهار کرد: در آیین‌نامه جدید مغایرتی وجود دارد. وقتی کمیته انضباطی رایی صادر می‌کند و تماشاگران باشگاهی را محروم می‌کند، آن تیم باید اولین بازی رسمی خود را بدون حضور تماشاگران برگزار کند اما در همان آیین‌نامه آمده است که این رای قابل اعتراض است و می‌توان اعتراض کنند تا پرونده به کمیته استیناف برود.

وی افزود: اما این که رای به کمیته استیناف برود به این معنی نیست که کمیته استیناف مانع اجرای رای می‌شود. یعنی اگر پرسپولیسی‌ها اعتراض کنند رای آنها باز هم اجرا خواهد شد اما مشکل این است که تا زمانی که کمیته استیناف رای خود را صادر کند و به طور مثال اعلام کند بازی پرسپولیس باید با تماشاگر برگزار شود دیگر سودی نخواهد داشت چون پرسپولیس دیدار بدون تماشاگر را برگزار کرده است.

تاج گفت: ممکن است رایی برای بازی پرسپولیس و ذوب آهن صادر شده برگردد کمیته انضباطی در حال بررسی است و ان‌شاءالله تا امشب نظر خود را درخصوص بدون تماشاگر دیدار پرسپولیس و ذوب آهن اعلام می‌کند.

وی خاطرنشان کرد:‌ امروز مسئولان باشگاه پرسپولیس به سازمان لیگ آمدند و من هم به آن‌ها گفتم این مشکل باید در کمیته انضباطی مطرح شود. بنابراین با آنها آمدیم به فدراسیون و جلسه خوبی هم با مسئولان کمیته انضباطی برگزار کردیم.
telegram 19dey.com
زلزله6ریشتری قرمز    12 آذر 1393 00:37
فدراسیون فوتبال ما در سراسر جهان کیمیاست !
یکی تماشاگران پرسپولیس در دربی 79 را تمجید و تشویق می کند آن یکی آنها را جریمه !؟
راستی کاش حسن زاده با صداقت و شهامت و خداوکیلی جواب این سوال ساده را بدهد. اگر تیم آبی هم به نیمه نهایی جام حذفی می رسید و پرسپولیس در قرعه کشی میزبان تعیین می گردید باز هم جرات اعلام برگزاری بازی را بدون تماشاگر داشت ؟!!!!!!!!!!!!!!!!
  • +1

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ١١-٠٩-١٣٩٣, ٢٢:١۴

   

پر مبحث ترین ها