سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جزييات مکالمه فردوسي پور و قلعه نويي

وی افزود: کل این دیالوگ به سه دقیقه نرسید و به اصطلاح دیپلماتیک دو طرف بر مواضع قبلی خود تاکید کردند و این شایعه که ایشان از عادل خواسته که فیلم مربوط به « حیا کن رها کن » را نشان ندهد کذب است و قطعا علیه سازندگان این شایعه شکایت خواهیم کرد.
محمد نوري فر، مدير رسانه اي تيم فوتبال استقلال درباره محتواي مکالمه قلعه نويي، سرمربي استقلال و فردوسي پور مجري برنامه نود توضيح داد.

نوری فر گفت: یک روز بعد از دربی تهران، من وقتی که با سرمربی تیم مشغول تماشای مجدد دربی تهران بودیم، با عادل تماس گرفتم و درباره چند صحنه داوری که باشگاه استقلال به آن اعتراض داشت با ایشان صحبت کردم. هنگام این مکالمه، عادل صدای قلعه نویی را شنید که در کنار من مشغول صحبت تلفنی بود. به همین خاطر به شوخی و کنایه جمله ای را مطرح کرد و من این حرف را به قلعه نویی انتقال دادم و سرمربی استقلال هم به شوخی پاسخ داد. همین موضوع باعث شد که من تلفن را در حالت اسپیکر قرار دادم و دو طرف برای دقایقی کوتاه با هم صحبت کردند.

وی افزود: کل این دیالوگ به سه دقیقه نرسید و به اصطلاح دیپلماتیک دو طرف بر مواضع قبلی خود تاکید کردند و این شایعه که ایشان از عادل خواسته که فیلم مربوط به « حیا کن رها کن » را نشان ندهد کذب است و قطعا علیه سازندگان این شایعه شکایت خواهیم کرد. در این مورد حتما از فردوسی پور هم سئوال کنید. چون من قبل از این مصاحبه با ایشان صحبت کردم و عادل هم چنین درخواستی را از سوی قلعه نویی تکذیب کرد.

فردوسی پور نیز در مصاحبه با "ورزش سه"، اعلام کرد: هرگز درباره موضوع پخش نشدن شعار هواداران علیه قلعه نویی با سرمربی استقلال صحبتی نکرده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-٠٩-١٣٩٣, ٠٠:۵٩

   

پر مبحث ترین ها