سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدافع پرسپولیس:از هواداران عذرخواهی می کنم

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای ما جبران فاصله ۸ امتیازی با صدر جدول غیرممکن نیست؛ هر چند کار سختی است.

 

مایکل اومانیا در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: بعد از اینکه در دربی نتیجه خوبی گرفتیم، این احساس تا حدی بر تیم غلبه کرد که کار تمام شد و ما دیگر برنده خواهیم بود. این مساله تا حدی روی عملکرد بعدی ما موثر بود. به هر حال وقتی پیروز می‌شوید، فکر می‌کنید همه چیز خوب است. ما هم بازی سخت و بسیار مهمی را برده بودیم. البته نتایج ما در بازی‌های بعدی دربی فقط به این موضوع مربوط نمی‌شود. وقتی نتیجه نمی‌گیرد دلایل مختلفی وجود دارد ولی به طور کلی اینطور نبود که ما از حریفان ضعیف‌تر بازی کرده باشیم و اتفاقا در شرایطی نتیجه را واگذار کردیم که تیم ما در موقعیت برتر بازی بود.
 
وی ادامه داد: طبیعی است که بعد از دربی توقعات از تیم ما بالا رفت. همه انتظار داشتند که ما دیگر تمام بازی‌ها را ببریم ولی فوتبال همین است.
 
اومانیا درباره نقدهایی که نسبت به عملکرد او در دو بازی اخیر مطرح شد، خاطر نشان کرد: من قبول دارم که در بازی با نفت اشتباه کردم و به خاطر آن از هواداران عذر می‌خواهم ولی هیچ بازیکنی صد در صد بدون اشتباه نیست. این مسائل بعضی اوقات اتفاق می‌افتد و برای همه بازیکنان وجود دارد. من بعد از بازی با نفت هم مصاحبه‌ای داشتم و گفتم روی گل مقصر بودم. در بازی با ذوب آهن هم آن خطا عمدی نبود و توپ را آگاهانه نزدم. دستم در آن وضعیت بود که توپ به آن خورد. شاید به این دلیل که دستم را باز کرده بودم هند بود اما به نظرم اخطار نداشت، چون عمدی نداشتم اما دیگر اتفاق افتاده است.
 
مدافع - هافبک کاستاریکایی پرسپولیس در ادامه تصریح کرد: همیشه سعی می‌کنم بهترین بازی را برای تیم خودم انجام بدهم ولی به هر حال انسان هستم و اشتباه هم می‌کنم. در آن گل اشتباه خودم را قبول کردم و قطعا اولین اشتباه من نبود، آخرین هم نیست اما با بازی‌های خوب، این خاطرات تلخ را فراموش خواهیم کرد.
 
وی درباره پیش بینی خود از شرایط تیم در لیگ برتر با توجه به وضعیت امتیازات افزود: جام حذفی تمام شد، بازی‌هایی که ناکام بودیم تمام شد، همانطور که دربی تمام شد. حالا لیگ را پیش روی خودمان داریم. پرسپولیس باشگاه بزرگی است. هواداران زیادی دارد و چنین تیم‌ها با سایرین فرق می‌کنند. پتانسیل بالایی دارند و ما می‌توانیم این فاصله را جبران کنیم. سخت است ولی امکانش وجود دارد و ما این هدف را دنبال می‌کنیم.
 
اومانیا درباره عدم دعوتش به تیم ملی در آخرین بازی دوستانه کاستاریکا خاطرنشان کرد: البته در این باره باید از سرمربی تیم ملی کاستاریکا سوال کنید ولی به هر حال فاصله زیادی که وجود دارد می‌تواند یکی از دلایل باشد، چون آمد و رفت سخت خواهد بود.
 
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-٠٩-١٣٩٣, ٢٠:١١

   

پر مبحث ترین ها