سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پاسخ تند سوشا مكانی به حمله شدید منتقدان و هواداران

دروازه بان پرسپولیس در پایان خطاب به هوادارانی كه در همه حال از او حمایت كرده اند اعلام كرد: «ولی باز می گم جای همتون توی قلبمه.»


گلر قرمزها در صفحه اجتماعی خود نوشت: «خدا رو شكر یك نفر پیدا شد كه همه مشكلات و همه ضعف ها و همه عقده ها رو گردن او بندازید.»
 
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، پس از شكست از فولاد و دو اشتباهی كه سوشا مكانی مرتكب شد، سیل انتقادات از سوی كارشناسان و هواداران به سوی این دروازه بان جوان سرازیر شد تا جایی كه وی مجبور شد به دلیل فحاشی های ركیك برخی از كاربران، تمام پست های صفحه اجتماعی خود را پاك كند.

 

مكانی كه دل پری از انتقادات دارد در صفحه اجتماعی خود نوشت: «بگویید مردم كوفه هر چه دل تنگتان می خواهد بگویید. خدا رو شكر یك نفر پیدا شد كه همه مشكلات و همه ضعف ها و همه عقده ها رو گردن او بندازید و پشت اون مخفی بشید ولی از این غافل نشید كه پل صراطی هم هست.»

 

وی معتقد است كه از زیر بار مسئولیتش شانه خالی نمی كند: «اینو بدونید كه من از مشكلات و بحرانی كه درست شده فرار نمی كنم و خودمو مسئول می دونم. تا پای جونم می جنگم تا شكست را با پیروزی عوض كنم. برای این كار هم نیازی به حمایت هیچ كس ندارم به جز خدای متعال.»

 

دروازه بان پرسپولیس در پایان خطاب به هوادارانی كه در همه حال از او حمایت كرده اند اعلام كرد: «ولی باز می گم جای همتون توی قلبمه.»

 

telegram 19dey.com
سجاد    22 آذر 1393 15:19
اقای مکانی اینکه جای همه طرفدارات در پرسپولیس توی قلبته ریالی ارزش نداره همونطور وقتی توقلب صدها هزار فولادی بودی ریالی برای این احساسات ارزش قائل نشدی و تیم رو ترک کردی با این حال باز هم دوستت دارم وبهترینها را برات ارزو میکنم ولی یادت باشه در عین حال امیدوارم در هر تیمی بودی مقابل فولاد با اختلاف دو گل شکست بخوری5
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠٩-١٣٩٣, ١۴:۴١

   

پر مبحث ترین ها