سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پیام اینستاگرامی هدایتی به پرسپولیس

با تشکر از تمام شما دوستان و هواداران عزیز پرسپولیسى عذرخواهى مى‌کنم که نمى‌توانم به دلیل عدم رضایت آنان در مقطع کنونى مسئولیتى بپذیرم.

عضو پیشین هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس از حضور در این باشگاه انصراف داد.

پس از مشکلاتی که در باشگاه پرسپولیس به وجود آمد صحبت‌هایی مبنی بر حضور حسین هدایتی در این باشگاه به میان آمد و حتی مسئولان وزارت ورزش و جوانان نیز صحبت‌هایی با او انجام دادند اما هدایتی با انتشار پیامی از حضور در پرسپولیس انصراف داد.

به گزارش تسنیم، متن پیام هدایتی که در اینستاگرام منتشر شده به شرح زیر است.

 

«به نام خدا
السلام علیک یا اهل بیت النبوة
دوستان من ضمن عرض تسلیت ایام سوگوارى پیامبر اکرم(ص) و کریم اهل بیت امام حسن مجتبى (ع)

اطاعت از مادر واجب و رضایت همسر و خانواده، رضایت خداوند تبارک و تعالى را به همراه دارد.

به همین دلیل با تشکر از تمام شما دوستان و هواداران عزیز پرسپولیسى عذرخواهى مى‌کنم که نمى‌توانم به دلیل عدم رضایت آنان در مقطع کنونى مسئولیتى بپذیرم.
ان‌شاالله که خداوند از این تصمیم بنده حقیر رضایت داشته باشد و کماکان اعلام می‌کنم مثل گذشته با کمک‌هاى مالى به باشگاه در صورت نیاز و تقاضا انجام وظیفه خواهم کرد.

از دوستان و وزارت محترم ورزش و شخص جناب آقاى دکتر گودرزى وزیر محترم ورزش نیز به خاطر لطف و توجه به اینجانب تشکر می‌کنم.»

telegram 19dey.com
یک هوادارپرسپولیس    29 آذر 1393 18:05
باسلام وخسته نباشی خدمت آقای هدایتی،آقای هدایتی به مشکلات مالی پرسپولیس کمک کنید چون اوضاع تیم خوب نیست،درضمن درخواستی ازشما دارم،بنده سعید22ساله دارای مدرک فوق دیپلم وبیکارهستم ومشکل مالی هم دارم اگه درزمینه ی شغلی کمکم کنید ممنونتان میشم!
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠٩-١٣٩٣, ١۵:١٢

   

پر مبحث ترین ها