سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جدی شدن شایعه حضور قوچان‌نژاد در پرسپولیس

بروز شده : ٢-١٠-١٣٩٣, ١٧:٢٣    نسخه چاپی    
مهاجم تیم ملی فوتبال ایران فعلا قصد حضور در تیم های داخلی را ندارد و خبرهایی که در مورد حضورش در پرسپولیس منتشر می شود گمانه زنی و شایعه است.


مهر: در حالی که اوضاع باشگاه پرسپولیس طی روزهای گذشته بهم ریخته و بدون تصمیم گیرنده پیگیری می شد، انتشار خبری مبنی بر احتمال حضور رضا قوچان نژاد در این تیم کمی کفه ترازو را به سود مسئولان موقت سنگین کرد تا شاید بین هواداران جایگاه مطلوبی پیدا کنند اما واقعیت این است که این خبر تنها برای دلخوشی هواداران منتشر شده و بررسی های شرایط مالی باشگاه پرسپولیس نشان می دهد که این باشگاه امکان جذب این بازیکن را ندارد.

رضا قوچان نژاد در اصل بازیکن تیم استاندارد لیژ بلژیک است که به تیم چارلتون انگلیس منتقل شده است و از آنجایی که مالک این دو باشگاه یکی است، این باشگاه برای انتقال قوچان نژاد به الکویت رقم بالایی دریافت کرد و حالا حضور این بازیکن در لیگ ایران رقم سنگینی را روی دست مسئولان باشگاه خواهد گذاشت چرا که هم باید مبلغ بالایی برای صدور رضایت نامه وی بدهند و مبلغی سنگینی هم به خود قوچان نژاد بدهند.

با توجه به مشکلات مالی که باشگاه پرسپولیس دارد و باید سقف بودجه را هم رعایت کند، طبیعی است که حضور قوچان نژاد نمی تواند منطقی و نزدیک به واقعیت باشد. این در حالی است که باشگاه پرسپولیس چند هفته است بابک حاتمی بازیکن سایپا را مد نظر دارد و مذاکراتی ابتدایی هم انجام شده اما پول جذب این بازیکن را ندارد. حالا چطور می خواهد قوچان نژاد را جذب کند.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-١٠-١٣٩٣, ١٧:٢٣

   

پر مبحث ترین ها