سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پیوستن عنایتی به آبی پوشان قوت گرفت/مسلمان در یک قدمی استقلال

بروز شده : ۴-١٠-١٣٩٣, ٠٢:٠١    نسخه چاپی    
اضافه شدن عنایتی به جمع آبی پوشان در نیم فصل دوم دوباره قوت گرفته و باشگاه در حال مذاکره برای انتقال عنایتی از پدیده به استقلال است.

محسن مسلمان بازیکن ذوب آهن اصفهان که با استقلال تهران قرارداد داخلی امضا کرده است، در یک قدمی پیوستن به آبی پوشان پایتخت قرار گرفت.
 
 مسلمان که با رضایت مدیرعامل ذوب آهن بااستقلالی ها مذاکره و حتی قرارداد داخلی امضا کرده است، برای پیوستن به آبی پوشان منتظر صدور رضایت نامه بود.

در همین راستا عصر چهارشنبه افشارزاده مدیرعامل استقلال تهران، جلسه ای را با سعید آذری مدیر عامل ذوب آهن برگزار و در نهایت مقرر شد، رضایت نامه این بازیکن از سوی ذوب آهن صادر شود.

پیشتر ذوبی ها برای پیوستن مسلمان به استقلال شروطی را از جمله دریافت 500 میلیون تومان یا معاوضه با تیموریان مطرح کرده بودند.

ازدیگر اخبار این روزهای استقلال تهران که بر خلاف رقیب سرخ پوش خود در فصل نقل و انتقالات پر جنب و جوش ظاهر شده، قوت گرفتن مجدد پیوستن عنایتی به جمع آبی پوشان است.

یک منبع مطلع در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: اضافه شدن عنایتی به جمع آبی پوشان در نیم فصل دوم دوباره قوت گرفته و باشگاه در حال مذاکره برای انتقال عنایتی از پدیده به استقلال است.

آندرانیک تیموریان نیز امروز بصورت رسمی ازاستقلال جدا شد و خبرها از احتمال پیوستن وی به باشگاه تراکتورسازی تبریز حکایت دارند.

telegram 19dey.com
سعید    4 دی 1393 19:06
باریکن پیرنخرژنرال
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ۴-١٠-١٣٩٣, ٠٢:٠١

   

پر مبحث ترین ها