سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نتوانستیم آندو را نگه داریم/خود وی تمایلی به ماندن نداشت.

بروز شده : ۴-١٠-١٣٩٣, ٠٩:۵۴    نسخه چاپی    
ما از طریق تاج،‌ رئیس سازمان لیگ پیگیر آخرین وضعیت طالب لو برای پیوستن به استقلال هستیم و مطمئن باشید تمام تلاش خود را می کنیم تا مشکل وی حل شود.

مدیرعامل استقلال گفت:جلسه خوبی در باشگاه استقلال با مدیرعامل ذوب آهن در خصوص انتقال مسلمان به استقلال داشتم.

بهرام افشارزاده در رابطه با جدایی آندرانیک تیموریان از استقلال اظهار داشت: روز چهارشبه آندو به دفتر من در باشگاه استقلال آمد،‌ جلسه بسیار خوبی با هم داشتیم و در نهایت با وی برای جدایی به توافق رسیدیم و با این بازیکن تسویه حساب کامل خواهیم کرد.

وی درباره بخشش طلب یک میلیاردی و ۲۰۰ میلیونی آندو برای فسخ قراردادش تصریح کرد:‌ این مساله به هیچ عنوان صحت ندارد. آندرانیک یکسری مطالبات از گذشته داشته که قطعا در آینده پرداخت خواهد شد. در مجموع باید بگویم که جزییات و نحوه جدایی تیموریان از باشگاه استقلال را روز پنجشنبه بر روی سایت باشگاه قرار خواهیم داد.

مدیرعامل استقلال تاکید کرد: شخصا خیلی علاقه داشتم که آندو در استقلال بماند اما خود وی تمایلی به ماندن نداشت. در هر حال او دیگر از ما جدا شده و برای وی آرزوی موفقیت می کنم زیرا بازیکن بسیار بزرگی است.

وی در خصوص آخرین وضعیت قرارداد مسلمان نیز گفت:‌ جلسه خوبی در باشگاه استقلال با مدیرعامل ذوب آهن در خصوص انتقال مسلمان به استقلال داشتم که خوشبختانه آذری در این باره قول همکاری به ما داد.

افشارزاده درباره وضعیت پیوستن طالب لو به استقلال نیز خاطرنشان کرد: ما از طریق تاج،‌ رئیس سازمان لیگ پیگیر آخرین وضعیت طالب لو برای پیوستن به استقلال هستیم و مطمئن باشید تمام تلاش خود را می کنیم تا مشکل وی حل شود.


منبع: کاپ

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-١٠-١٣٩٣, ٠٩:۵۴

   

پر مبحث ترین ها