سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کی‌روش: باری نکردن بافلسطین لطمه بزرگی به ما زد

بروز شده : ۶-١٠-١٣٩٣, ٠٠:۵٠    نسخه چاپی    
سرمربی تیم ملی ایران می‌گوید لغو بازی برابر فلسطین لطمه بزرگی به آماده‌سازی این تیم زده است. او همچنین می‌گوید تیم ملی باید هر چه سریع‌تر عازم استرالیا شود.


سرمربی تیم ملی ایران می‌گوید لغو بازی برابر فلسطین لطمه بزرگی به آماده‌سازی این تیم زده است. او همچنین می‌گوید تیم ملی باید هر چه سریع‌تر عازم استرالیا شود.
کارلوس کی‌روش پس از لغو بازی دوستانه برابر فلسطین در پاسخ به این سوال که شما نگرانی خود را از نحوه آماده‌سازی تیم ملی اعلام کرده بودید اما حالا به نظر می‌رسد با لغو این بازی شرایط دشوارتر هم شده است، گفت: واقعا تاسف‌برانگیز و اسف‌بار است و این مساله لطمه بزرگی به تیم ملی جهت آماده سازی در راه حضور در جام ملت‌های آسیا وارد می‌کند. تنها دلیلی که ما به تهران بازگشتیم این بود که دیداری تدارکاتی برابر فلسطین انجام دهیم و گامی در راه آماده‌سازی خود برداریم. برنامه اولیه ما این بود که 5 دی (امروز) به سمت استرالیا حرکت کنیم ولی از آنجا که فدراسیون‌های دو کشور از ماه‌ها قبل این بازی دوستانه را هماهنگ کرده بودند و ما هم روی این هماهنگی حساب کرده بودیم، پس از اردوی آفریقای جنوبی به ایران بازگشتیم تا بازی خود را مقابل این تیم انجام دهیم. در حال حاضر نیز هیچ دلیلی برای حضور بیشترمان در تهران نیست و هر دقیقه‌ای که اینجا از دست بدهیم می‌تواند ضرر بزرگی را در جام ملت‌های آسیا به ما وارد کند و این چیزی نیست که بشود با آن کنار آمد.
او درباره این مساله که فدراسیون فوتبال فلسطین خودش تقاضای بازی دوستانه با ایران را داده بود اما خودش هم به صورت یک طرفه این بازی را لغو کرد، گفت: فدراسیون فوتبال فلسطین با فرستادن نامه عذرخواهی انصراف خود را برای این بازی به فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرده است. بنابراین فدراسیون فوتبال این کشور باید تمامی خسارت‌های وارده برای تغییر برنامه تیم ملی و سفر هر چه سریع‌تر ما به سوی استرالیا را متقبل شود. همان طور که گفتم دیگر دلیلی برای تمرین و حتی لحظه‌ای ماندن در تهران نیست و تیم ملی باید در اولین فرصت عازم استرالیا شود.
به گزارش ایسنا، کی‌روش در پاسخ به این سوال که در فاصله دو هفته مانده به شروع بازی‌ها وضعیت رقبای ایران در مرحله گروهی را چطور می‌بینید، گفت: رقبای همگروه ما در حال آماده‌سازی در فضای ایده‌آل و در شرایط آب و هوایی مناسب و برابر با استرالیا هستند و حتی بحرین در حال حاضر در آنجا حضور دارد و این به هیج وجه قابل قبول نیست که تیم ملی فلسطین در آخرین لحظه این بازی را به صورت یک طرفه لغو کرده است.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-١٠-١٣٩٣, ٠٠:۵٠

   

پر مبحث ترین ها