سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

گل‌محمدی: ملی‌پوش نداشتن پرسپولیس عجیب نیست

بروز شده : ۶-١٠-١٣٩٣, ١٢:١۶    نسخه چاپی    
جدایی مسلمان از ذوب‌آهن قطعی است و این بازیکن از ما جدا خواهد شد و باشگاه در موردش تصمیم می‌گیرد. اینکه به کدام تیم می‌رود سعید آذری مدیر عامل باشگاه مشخص می‌کند.


سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: ملی پوش نداشتن پرسپولیس جای تعجب ندارد.
محسن مسلمان، قاسم حدادی‌فر دو بازیکن از ذوب‌آهن هستند که مورد توجه استقلال و پرسپولیس قرار گرفتند. برای آنکه از وضعیت تیم ذوب‌آهن آگاه شویم با یحیی گل‌محمدی سرمربی ذوب‌آهن گفت‌وگویی انجام دادیم.

 

محسن مسلمان به پرسپولیس می‌رود یا استقلال یا اینکه در ذوب‌آهن می‌ماند؟

 

جدایی مسلمان از ذوب‌آهن قطعی است و این بازیکن از ما جدا خواهد شد و باشگاه در موردش تصمیم می‌گیرد. اینکه به کدام تیم می‌رود سعید آذری مدیر عامل باشگاه مشخص می‌کند.

 

وضعیت حضور تیموریان در ذوب‌آهن چه شد؟

 

انتقال تیموریان به ذوب‌آهن منتفی است و با او به توافق نرسیدیم.

 

قاسم حدادی‌فر ظاهرا مورد توجه باشگاه پرسپولیس است. آیا اجازه می‌دهد او به پرسپولیس برود؟

 

نمی‌دانم باشگاه پرسپولیس درخواستی برای جذب او داده یا نه اما باید بگویم اجازه جدایی به حدادی‌فر را نمی‌دهم و قرار نیست او به تیم دیگری برود و در ذوب‌آهن می‌ماند.

 

سازمان لیگ اعلام کرده بازیکنی از راه‌آهن نمی‌تواند جدا شود. چطور مهدی‌پور را گرفتید؟

 

مهدی‌پور رضایتنامه داشت و برای حضور در ذوب‌آهن مشکلی نداشته است.

 

ذوب‌آهن در فصل نقل و انتقالات توانست بازیکنان مورد نظر شما را جذب کند؟

 

تا کنون ما ولید اسماعیل مدافع چپ تیم لبنان را گرفته‌ایم و همچنین مهدی مهدی‌پور را از راه‌آهن جذب کردیم. 2 روز تا پایان فصل نقل و انتقالات زمان داریم و شاید دو بازیکن دیگر هم بگیریم و لیست خودمان را تکمیل کنیم.

 

قرار است کاوه رضایی هم به ذوب‌آهن بیاید؟

 

صحبت‌هایی انجام داده‌ایم باید ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.

 

چه زمانی برای اردو به مالزی می‌روید؟

 

چهارشنبه راهی مالزی می‌شویم و اردویی 10-12 روزه در آنجا خواهیم داشت و 3 بازی تدارکاتی هم در این کشور انجام می‌دهیم و سپس به اصفهان برمی‌گردیم و برای لیگ آماده می‌شویم.

 

فهرست تیم ملی اعلام شد و بدون آنکه پرسپولیس در این فهرست بازیکنی داشته باشد نظر شما در این مورد چیست؟

 

اینکه پرسپولیس بازیکنی در تیم ملی ندارد باعث تعجب نیست در سالی که گذشت و چند ماه اخیر پرسپولیس شرایط خوبی نداشت البته این فهرست را کی‌روش انتخاب کرده و باید به نظرش احترام گذاشت.

 

انتظار داشتید از ذوب‌آهن بازیکنی به تیم ملی دعوت شود؟

 

حسن‌زاده از ذوب‌آهن به تیم ملی دعوت شد اما خط خورد. من دوست داشتم که ذوب‌آهن 2 بازیکن در تیم ملی داشته باشد. بازیکنان ما این استحقاق را داشتند اما در نهایت به تصمیم کی‌روش احترام می‌گذاریم.

 

برخی می‌گویند تیم ملی باید قهرمان شوند و برخی می‌گویند حتی ممکن است از گروه‌مان در جام ملت‌ها صعود نکنیم. نظر شما در مورد تیم ملی چیست؟

 

بازیکنان تیم ملی خیلی تغییر نکردند و فکر می‌کنم بازیکنان از نظر تاکتیکی هماهنگی دارند. امیدوارم از گروه‌مان به عنوان سرگروه صعود کنیم زیرا در غیر این صورت ممکن است در مرحله حذفی با ژاپن بازی داشته باشیم. امیدوارم که تیم ملی دست پر به جام ملت‌ها برگردد و قهرمان این مسابقات شود.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-١٠-١٣٩٣, ١٢:١۶

   

پر مبحث ترین ها