سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بار این پرسپولیس به منزل نمی‌رسد

بروز شده : ٧-١٠-١٣٩٣, ١٧:۴٩    نسخه چاپی    
اگر از همان ابتدا در انتخاب اعضای هیات‌مدیره و همچنین اسپانسر انحصاری باشگاه دقت لازم صورت می‌گرفت، این باشگاه امروز دچار مشکلات خاص نبود.پرسپولیس شاید تنها باشکاهی در جهان باشد که درسطح حرفه‌ای فعالیت می کند و مدیرعامل ندارد.

 

به گزارش ایسنا، پرسپولیس در ابتدای فصل آرامش به مراتب بیشتری نسبت به نیم فصل داشت. علی دایی با تیمش برنامه های خاصی را برای آماده سازی طی کرد تا با قدرت مضاعف لیگ را آغاز کند. در ابتدا سرخپوشان مشکلات مدیریتی هم نداشتند و اگر اختلافی هم بود نمایان نبود. دایی با خیال راحت بازیکنان مد نظرش را جذب کرد و تیمش را به اردو برد اما پرسپولیس با وجود همه این تمهیدات، لیگ را خوب شروع نکرد و نتایج قابل قبولی نگرفت. با این حال هواداران امیدوار بودند تا در ادامه فصل تغییراتی در تیم رخ دهد و سرخپوشان نتایج بهتری را بگیرند.

 

حمید درخشان در هفته‌های پایانی نیم فصل از تغییرات گسترده در پرسپولیس صحبت کرد. اما در حالی که 15 روز از تعطیلات لیگ می‌گذرد و فصل نقل‌ و انتقالات هم روزهای آخر خود را پشت سر می‌گذراد پرسپولیسی ها هنوز بازیکنان مدنظرشان را جذب نکرده‌اند. البته شاید بهتر باشد بگوییم هیچ مذاکره‌ای هم با بازیکنان انجام نشده است. در برنامه آماده سازی سرمربی پرسپولیس دو اردو پیش‌بینی شده است، اما این برنامه‌ها کماکان از سوی مسئولین باشگاه درحال بررسی است و تاریخ دقیقی برای اجرای آنها مشخص نشده است. این درحالی است که چیزی حدود 28 روز دیگر لیگ تعطیلات نیم فصل به پایان می‌رسد.

 

پرسپولیس شاید تنها باشگاهی در جهان باشد که بدون مدیرعامل اداره می شود. سرخپوشان تهرانی از ابتدای فصل با بحران مدیریتی روبرو بودند و به استثنا مدت کوتاه آغاز فصل، آرامشی در سطح مدیریت خود نداشته است. پس از کناره‌گیری علیرضا رحیمی، مدتی منتقمی در مقام سرپرست، باشگاه را اداره کرد تا اینکه میز مدیرعاملی پرسپولیس به حمیدرضا سیاسی رسید. این رفت و آمدها تاثیرات زیادی روی نتایج این تیم داشت اما پس از انتخاب سیاسی، همه انتظار داشتند پرسپولیسی ها با ثبات مدیریت و انجام تغییراتی درنیم فصل تیم قدرتمندی را برای حضور در لیگ قهرمان آسیا ببندند. در حالی که برخلاف انتظارها طولی نکشید و با بازداشت مدیرعامل جدید، دوباره بحران مدیریت به سراغ پرسپولیس آمد.

 

این روزها در باشگاه پرسپولیس مسئولی حضور ندارد که اختیار تصمیم‌گیری داشته باشد، وقتی بازیکنان برای دریافت مطالباتشان به باشگاه می‌روند نمی‌دانند چه کسی پاسخگوی آنها است. طاهری هم که با تصمیم هیات مدیره و البته تایید وزارت ورزش به عنوان مسئول امور اجرایی منصوب شده است، از اختیار تصمیم‌گیری برخوردار نیست. البته او اقداماتی برای حل مشکلات مالی انجام داده است که حاصل آن واریز پول به حساب باشگاه بوده است.

 

به نظر می‌رسد بار پرسپولیس از ابتدای فصل "کج" بسته شده است. اگر از همان ابتدا در انتخاب اعضای هیات‌مدیره و همچنین اسپانسر انحصاری باشگاه دقت لازم صورت می‌گرفت، این باشگاه امروز دچار مشکلات خاص نبود. مشکلاتی که فارغ از نتایج بد، عدم حضور بازیکنی از این تیم در تیم ملی برای نخستین بار نیز حاصل آن بوده است. پرسپولیس در حال حاضر نیاز مبرمی به مدیرعامل دارد. کسی که علاوه بر اتخاذ تصمیمات درست برای آینده باشگاه حداقل برنامه کوتاه‌مدتی را تدوین کند. هر چند این روزها خبری از انتخاب مدیرعامل به گوش نمی‌رسد.

telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
نکته گو    7 دی 1393 18:11
حکایت فدراسیون ازابتدا باپرسپولیس مثل چوب وچماق امریکاست.تیمی که بایارکمکی دادن تاج را قهرمان آسیا کرد ازیک طرف ستاره بدوشها کوبیده میشد وازسوی دیگر بایدکمک حال آقایان می بود واکنون بعدارانقلاب بازهم کوبیدن پرسپولیس ادامه دارد واین تیم بازیکنی درتیم ملی ندارد اینهم از شاهکارهای عصرکفاشیان

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٧-١٠-١٣٩٣, ١٧:۴٩

   

پر مبحث ترین ها