سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پیشنهاد میلیاردی ذوب آهن و ساپیا برای انتقال مسلمان و رضایی به استقلال

بروز شده : ٧-١٠-١٣٩٣, ٢٢:٢۵    نسخه چاپی    
پیشتر ذوب آهنی ها، انتقال مسلمان به استقلال را منوط به جابجایی با آندرانیک تیموریان کرده اند اما با جدایی آندو از استقلال و پیوستن به تراکتورسازی این مساله عملا منتفی شد.

مسئولان باشگاه های ذوب آهن اصفهان و سایپای البرز برای انتقال محسن مسلمان و کاوه رضایی به استقلال تهران، جمعا رقمی حدود یک میلیارد و 250 میلیون تومان را به این باشگاه پیشنهاد کرده اند.
 
محسن مسلمان از جمله بازیکنانی است که از ابتدای نقل و انتقالات نیم فصل، موضوع انتقالش به آبی پوشان پایتخت مطرح است و قرارداد داخلی نیز با این باشگاه امضا کرده است.

تاکنون نیز سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن دو جلسه با بهرام افشارزاده مدیر عامل استقلال تهران در خصوص انتقال مسلمان به این تیم برگزار کرده است اما در هر دو جلسه موضوع نهایی نشده است.

پیشتر ذوب آهنی ها، انتقال مسلمان به استقلال را منوط به جابجایی با آندرانیک تیموریان کرده اند اما با جدایی آندو از استقلال و پیوستن به تراکتورسازی این مساله عملا منتفی شد.

اکنون ذوبی ها برای انتقال مسلمان رقمی حدود 750 میلیون تومان را پیشنهاد داده اند رقمی که 400 میلیون آن درخواست باشگاه ذوب آهن و 350 میلیون نیز درخواست خود مسلمان است.

 

به گزارش ایرنا، این در حالی است که استقلالی ها برای این انتقال 600 میلیون تومان پیشنهاد داده اند و اعلام کرده اند این رقم را در چند قسط به ذوب آهن می پردازند.

از دیگر بازیکنان مورد نظر امیرقلعه نویی سرمربی استقلال تهران در نقل و انتقالات نیم فصل، کاوه رضایی بازیکن سایپا است. بر این اساس مسئولان استقلال به منظور جذب بازیکن مورد نظر قلعه نویی با مسئولان باشگاه سایپا وارد مذاکره شده اند.

پیشنهاد سایپا برای انتقال این بازیکن به استقلال، رقمی حدود 500 تا 600 میلیون تومان است؛ رقمی که استقلال با پرداخت آن هیچ مشکلی ندارد اما مشکلی که موجب شده تا کنون مسئولان سایپا برای انتقال کاوه رضایی با استقلالی ها کنار نیایند، نحوه پرداخت این مبلغ است.

مسئولان باشگاه استقلال تهران به باشگاه سایپا اعلام کرده اند حاضر هستند این مبلغ را در چند قسط پرداخت کنند و مسئولان سایپا نیز از استقلال خواسته اند برای تضمین این پرداخت، چک بدهند؛ کاری که استقلال به دلیل دولتی بودن نمی تواند انجام دهد.

 

فعلا مذاکره استقلال با مسئولان سایپا و ذوب آهن برای جذب رضایی و مسلمان ادامه دارد و به نظر می رسد تا چند روز آینده تکلیف این موضوع مشخص شود.

استقلالی ها پیشتر با میلاد نوری بازیکن سابث پیکان و میلاد سلیمان فلاح بازیکن سابق نفت مسجد سلیمان به طور رسمی قرارداد امضا کرده اند و قرار است امروز نیز با حضور در هیات فوتبال استان تهران، قرارداد رضا عنایتی و هندریک هلمکه خریدهای جدید استقلال به ثبت برسد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-١٠-١٣٩٣, ٢٢:٢۵

   

پر مبحث ترین ها