سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بیانیه تیم امید در حمایت از تیم ملی بزرگسالان

بروز شده : ٧-١٠-١٣٩٣, ٢٣:١۶    نسخه چاپی    
اکنون که هر ایرانی غیرتمند به زبان دل خود زمزمه حمایت از تیم ملی بزرگسالان فوتبال با همه ارکانش را برای حضور موفقیت آمیز در هماورد مهم جام ملت های آسیا سر داده است ما نیز با در اختیار گذاشتن دو تن از بهترین بازیکنان تیم امید؛ سردار آزمون و علیرضا جهانبخش، همانند همه هموطنان عزیز، از صمیم قلب دعاگوی دلاورمردان دوست داشتنی این تیم هستیم.

اعضای تیم فوتبال امید ایران با صدور اطلاعیه ای حمایت خود را از تیم ملی در مسابقات جام ملت های آسیا اعلام کردند.
 
 اعضای تیم فوتبال امید در آستانه سفر تیم ملی بزرگسالان به استرالیا برای شرکت در شانزدهمین دوره جام ملت های آسیا بیانیه ای در حمایت از این تیم صادر کردند.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

اکنون که هر ایرانی غیرتمند به زبان دل خود زمزمه حمایت از تیم ملی بزرگسالان فوتبال با همه ارکانش را برای حضور موفقیت آمیز در هماورد مهم جام ملت های آسیا سر داده است ما نیز با در اختیار گذاشتن دو تن از بهترین بازیکنان تیم امید؛ سردار آزمون و علیرضا جهانبخش، همانند همه هموطنان عزیز، از صمیم قلب دعاگوی دلاورمردان دوست داشتنی این تیم هستیم. بدون تردید با حمیت و همدلی بازیکنان سرافراز، تدبیر کادر فنی محترم و حمایت ها و پشتیبانی مدیران عزیز، بالا بردن جام قهرمانی بر سر، دور از دسترس نخواهد بود.

توکل بر خدایت کن، کفایت می کند حتما

اگر خالص شوی با او صدایت می کند حتما

به درگاهش قناعت کن، عنایت می کند حتما

به هر وقتی صدایش کن، حمایت می کند حتما

و من الله توفیق

حبیب کاشانی مدیر تیم امید- محمد مایلی کهن مدیر فنی- محمد خاکپور سرمربی- عباس علیپور مدیر رسانه ی و بازیکنان و کادر تیم فوتبال امید جمهوری اسلامی ایران

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-١٠-١٣٩٣, ٢٣:١۶

   

پر مبحث ترین ها