سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

علی کریمی از تیم ملی کناره‌گیری کرد/اگر نمی‌توانی خدمت کنی، برو تا خیانت نکنی

بروز شده : ٩-١٠-١٣٩٣, ٠٣:١۵    نسخه چاپی    
کریمی اخلاق خاصی دارد و به برخی مسائل اهمیت زیادی می‌دهد. او ظاهراً از اینکه احترامش حفظ نشده ناراحت است و به همین دلیل در روز عزیمت به استرالیا قید حضور در جام ملت‌ها را زد. او انتظار داشت رفتار بهتری را می‌دید و زمانی که چنین اتفاقی رخ نداد اردو را ترک کرد تا غایب ایران در سفر به استرالیا باشد.

کنار‌ه‌گیری علی کریمی از مربیگری تیم ملی خبری عجیب آن هم در روز اعزام تیم ملی به استرالیا بود.

خداحافظی غیرمنتظره علی کریمی از تیم ملی آن هم در روز عزیمت تیم به استرالیا خیلی‌ها را غافلگیر کرد. کریمی امروز به تمرین تیم ملی نرفت و در اردو حضور نداشت و بی‌آنکه چیزی بگوید، در صفحه اینستا‌گرام خود نوشت: «اگر نمی‌توانی خدمت کنی، برو تا خیانت نکنی».

کریمی این را نوشت و از تیم ملی رفت آن هم بدون اینکه دلیل خاصی را اعلام کند. در این باره گفته می‌شود او از نوع برخوردهای صورت گرفته ناراحت است. به گزارش تسنیم، کریمی اخلاق خاصی دارد و به برخی مسائل اهمیت زیادی می‌دهد. او ظاهراً از اینکه احترامش حفظ نشده ناراحت است و به همین دلیل در روز عزیمت به استرالیا قید حضور در جام ملت‌ها را زد. او انتظار داشت رفتار بهتری را می‌دید و زمانی که چنین اتفاقی رخ نداد اردو را ترک کرد تا غایب ایران در سفر به استرالیا باشد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-١٠-١٣٩٣, ٠٣:١۵

   

پر مبحث ترین ها