سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سیدجلال حسینی: فصل بعد به فوتبال ایران برمی‌گردم/اخبار پرسپوليس را دنبال مي‌كنم

بروز شده : ٩-١٠-١٣٩٣, ١۴:١٩    نسخه چاپی    
شرايط تيم‌ملي ما با كشورهايي مثل استراليا، ژاپن، كره‌جنوبي و حتي كشورهاي عربي متفاوت است.

 مدافع ملی پوش کشورمان که در لیگ قطر توپ می زند، وعده داده در فصل آینده مجدا به فوتبال ایران برگردد.
 
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سیدجلال حسینی مدافع میانی تیم‌ملی معتقد است که ایران برای حضور در جام ملت‌های آسیا وضعیت چندان خوبی ندارد و با این شرایط قهرمانی در این رقابت‌ها بسیار سخت است.

او در مورد وضعيت تيم‌ملي و مسائل مختلف ديگر به سؤالات ما پاسخ داد:


**ما در شرايطي به جام‌ملت‌ها مي‌رويم كه شرايط مناسبي از لحاظ انجام بازي‌هاي دوستانه و برگزاري اردوهاي تداركاتي نداريم. پيش‌بيني تو از نتايج تيم‌ملي چيست؟


-شما درست مي‌گوييد. ما بعد از جام‌جهاني‌ تصور مي‌كرديم كه همه چيز از لحاظ بازي دوستانه و اردوها درست مي‌شود، ولي اين اتفاق نيفتاد. ما بازي‌هاي خوبي نداشتيم و اردوهاي خوبي هم برگزار نكرديم. بايد بگويم در وضعيتي سخت به جام‌ملت‌ها مي‌رويم. به‌هر‌حال در اين مدت مشكلات زيادي داشتيم.
**آيا مي‌توان از تيم‌ملي انتظار قهرماني داشت؟


-در اين وضعيت نمي‌توان فعلاً از قهرماني حرف زد، ولي مطمئناً ما يكي از مدعيان جدي هستيم. همه به ايران به چشم يك مدعي نگاه مي‌كنند، ولي طبيعي است كه شرايط تيم‌ملي ما با كشورهايي مثل استراليا، ژاپن، كره‌جنوبي و حتي كشورهاي عربي متفاوت است. آنها به‌خوبي محك خورده‌اند، ولي ما محك جدي نخورده‌ايم. تازه مشكلات ديگري هم داريم.
**منظورت چيست؟
-تعدادي از بازيكنان را به‌دليل مصدوميت و محروميت در اختيار نخواهيم داشت. مصدوميت منتظري واقعاً خبر تلخي بود و پر كردن جاي او سخت است. متأسفانه مشكل مهرداد پولادي هم حل نشد و كار ما واقعاً سخت خواهد شد.


**در مورد وضعيت خودت در ليگ قطر صحبت كن، آيا همه چيز راضي‌كننده است؟
-در فوتبال قطر همه تيم‌ها دنبال جذب بهترين مهاجمان و بهترين هافبك‌ها هستند و اين كار مدافعان را سخت مي‌كند. به‌هر‌حال بازي در قطر تجربه جديدي بود و من چيزهاي زيادي ياد گرفتم.


**قرار است سال آينده هم در ليگ قطر بماني؟
-هنوز چيزي مشخص نيست و پيش‌بيني زود است. با اين حال بايد بگويم احتمالاً به فوتبال ايران باز خواهم گشت.


**يعني فصل بعد برمي‌گردي؟
-بله، احتمالاً برمي‌گردم، ولي معلوم نيست به كدام تيم بروم.


**اخبار پرسپوليس را دنبال مي‌كني؟
-بله دنبال مي‌كنم. متأسفانه پرسپوليس امسال دچار مشكلاتي شد كه هواداران و بازيكنان اذيت شدند. اين تيم قرار است در آسيا بازي كند و اميدوارم تا آن زمان مشكلات پرسپوليس برطرف شود. پرسپوليس اگر با اين تيم و با اين وضعيت به آسيا برود با مشكل مواجه خواهد شد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-١٠-١٣٩٣, ١۴:١٩

   

پر مبحث ترین ها