سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

درگیری هواداران و مخالفان علی کریمی در اینترنت و شبکه های اجتماعی

بروز شده : ٩-١٠-١٣٩٣, ٢٠:٣٨    نسخه چاپی    
لحظه ترک کردن تیم،یعنی در لحظه اخر این کارو کردن اصلا به نفع تیم ملی نبود. ایشون اگر فکر تیم ملی بود تشنج ایجاد نمی کرد

 - تصمیم علی کریمی برای کناره گیری از تیم ملی فوتبال، جنجالی میان هواداران و مخالفان او به پا کرده است.
 
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کریمی دیروز در اردوی تیم ملی حاضر نشد و همراه با کاروان ایران به استرالیا نرفت. او تصمیمی عجیب در این مورد گرفت و فرصت حضور در جام ملت های آسیا به عنوان مربی تیم ملی را نادیده گرفت. پس از این تصمیم، هواداران فوتبال واکنش های متفاوتی نشان دادند. عده ای از هواداران علی کریمی این کار او را تحسین کردند و مخالفانی هم بودند که از کریمی انتقاد کردند.
اما نکته جالب، درگیری لفظی هواداران کریمی با مخالفان او بود که در شبکه های اجتماعی و سایت ها به اوج رسید. هواداران کریمی که عاشقانه او را دوست دارند، به هر کامنتی که از سوی مخالفان ارسال می شد واکنش تند نشان می دادند و درگیری های لفظی زیادی بین آن ها ایجاد شد. اما در این میان تعداد زیادی از هواداران و مخالفان هم نظر خود را به صورت منطقی مطرح می کردند؛ بدون اینکه به کسی بی احترامی کنند.
یکی از منتقدان کریمی در بخش کامنت اخبار خبرآنلاین نوشت: «اینه تفاوت شهریار و کریمی ... تا کمی سختی دید بجای مقاومت و مبارزه، فرار رو به قرار ترجیح داد ... زمان بازیگریش هم بیشتر عمر مفیدش رو توی فوتبال ضعیف امارات گذروند و حاضر نبود بره اروپا و سختی زیادی بکشه.» منتقد دیگری هم نوشت: «من یک پرسپولیسیم. خدا شاهده از روزی که اعلام شد علی کریمی مربی تیم ملی شده می شد حدس زد که از این کارها می کنه. آقای کریمی از نظر فنی عالی بودی ولی اخلاق نداری. همش با همه درگیر می شی جای اینکه کنار تیم باشی به تیم کشورت کمک کنی و از تجربه کروش استفاده کنی مثل بچه های ۲ ساله قهر می کنی که چی بشه مثلا؟» منتقد دیگری هم برای کریمی نوشت: «با این کارت دیگه هیچ مربی رو تو حساب نمی کنه و انتخابت نمی کنه.»
اما در صفحه اینستاگرام علی کریمی هم صحنه شلوغی برای مجادله هواداران و مخالفان کریمی ایجاد شده بود. یکی از منتقدان کریمی در صفحه اینستاگرام او نوشت: «لحظه ترک کردن تیم،یعنی در لحظه اخر این کارو کردن اصلا به نفع تیم ملی نبود. ایشون اگر فکر تیم ملی بود تشنج ایجاد نمی کرد اول بسم الله، والا، سواد و مدرک مربی گری نداره می خواد پا به پای مربی کریس رونالدو و وین رونی وایسه و رو نیمکتم بشینه....» اما کاربری دیگر به دفاع از کریمی پرداخت: «ﻋﻠﻲ ﻛﺮﻳﻤﻲ ﺧﻮﺩﺵ ﺭﻭ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺯﻭﺭ ﺑﻪ ﺗﻴﻢ ﻣﻠﻲ ﻧﭽﺴﺒﻮﻧﺪ. ﺧﻮﺩﺷﻮﻥ اﻭﻣﺪﻥ ﺩﻧﺒﺎﻟﺶ ﺣﺎﻻ ﻫﻢ ﻛﻪ ﻓﻬﻤﻴﺪ ﻗﺼﺪﺷﻮﻥ ﺧﻴﺮ ﻧﺒﻮﺩﻩ ﻭﻝ ﻛﺮﺩ اﻭﻣﺪ.» کاربر دیگری در دفاع از کریمی نوشت: «این خیلی مرد بودن لایق توست علی آقا ... یعنی از منفعت خود واسه حق گذشتن مردونگی می خواد ... افتخار می کنم طرفدار تیمی هستم که اسطورش شمایین.»

43

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-١٠-١٣٩٣, ٢٠:٣٨

   

پر مبحث ترین ها