سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

واکنش دایی به تصمیم علی کریمی

در حالي كه خيلي‌ها تصور مي‌كنند پس از قهر و جدايي علي كريمي از تيم ملي و خودداري جادوگر از سفر به استراليا، علي دايي وارد گود شود و در حمايت از كارلوس كروش عليه همبازي سابق خود مصاحبه كند اما در عمل شهريار چنين نكرد.


 

 در شعار و حرف، خیلی‌ها صحبت از حمایت از تیم ملی، ایجاد آرامش و دوری از حاشیه می‌کنند اما در عمل وقتی رقیب دچار مشکل می‌شود یا منافع شخصی ایجاب کند هرگز فرصت را برای تلافی یا تخریب این و آن از دست نمی‌دهند!

 

در حالي كه خيلي‌ها تصور مي‌كنند پس از قهر و جدايي علي كريمي از تيم ملي و خودداري جادوگر از سفر به استراليا، علي دايي وارد گود شود و در حمايت از كارلوس كروش عليه همبازي سابق خود مصاحبه كند اما در عمل شهريار چنين نكرد چون تيم ملي در شرايط كنوني نيازمند آرامش است. ديروز با علي دايي تماس گرفتيم و ابتدا درباره خبر حضور احتمالي‌اش در تراكتورسازي تبريز پرسيديم كه گفت: نه، در حال حاضر از سفر خارجي برگشته و در تهران مشغول رسيدگي به امور شخصي‌ام هستم. براي تراكتورسازي هم آرزوي موفقيت دارم. وي درباره سفرش به استراليا براي تماشاي جام ملت‌هاي آسيا نيز تصريح كرد: با توجه به اينكه كنفدراسيون فوتبال آسيا (AFC) از من دعوت به عمل آورده تا به عنوان سفير فوتبال قاره به استراليا سفر كنم، ان‌شاءا... به اين مسافرت خواهم رفت. دايي درباره قهر و جدايي علي كريمي از تيم ملي و خودداري وي از سفر به استراليا نيز خيلي كوتاه گفت: من هيچ حرفي درباره اين ماجرا ندارم!

 

دايي پس از سال‌ها به ميدان مي‌رود!

 

حضور علي دايي نيز در بازي خيرخواهانه ستارگان فوتبال (ياران حجازي) و ستارگان هنر قطعي شد. به دنبال تماس و درخواست آتيلا حجازي از شاگرد پدرش براي شركت در بازي 18 دي‌ماه، علي دايي اعلام آمادگي كرد صبح روز بازي به جزيره كيش برود و بعد از بازي به تهران بازگردد. دايي كه به دليل اضافه وزن، كمتر در بازي‌هاي دوستان و همبازيان سابقش شركت مي‌كند، پس از سال‌ها در كنار كريم باقري، افشين پيرواني، عليرضا منصوريان، خداداد عزيزي و... به ميدان خواهد رفت.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-١٠-١٣٩٣, ١١:٣٠

   

پر مبحث ترین ها