سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نقش پر رنگ نکونام در قهر علی کریمی

در حالی که تیم ملی در استرالیا سرگرم آماده سازی خود برای حضور در جام ملت های آسیاست، در تهران شایعه شده با دخالت كاپیتان تیم ملی، پرونده علی کریمی بسته شد و فدراسیون قید اعزام جادوگر به استرالیا را زد!


شهرخبر: فدراسیون فوتبال که در تلاش بود هر طور شده به علی کریمی دسترسی پیدا کند و با دلجویی از جادوگر، به قهر و دلخوری کریمی و کارلوس كی روش پایان بدهد و کریمی را به استرالیا بفرستد، ناگهان پرونده کریمی را بست و دست از تلاش برداشت.

گفته می شود کی روش که از قهر ناگهانی دستیار خود شاکی است، از استرالیا به فدراسیون پیغام داده دیگر کریمی را در اردو نمی پذیرد اما در تهران شایعه شده کی روش هیچ اظهارنظری در این خصوص نکرده و نکونام مانع اعزام کریمی به استرالیاست!

راست و دروغش گردن راوی که می گفت مشکل کریمی با جواد نکونام است نه با کی روش و کاپیتان تیم ملی که به نوعی در قهر جادوگر نقش داشته تمام توان خود را به کار بسته تا کی روش با حضور کریمی در اردوی تیم ملی موافقت نکند.

قصد تایید این شایعه را نداریم اما شایعه سازان می گویند بعضی ها با هماهنگی یک ملی پوش از تهران به کی روش اطلاعات غلط می دهند و به دروغ به سرمربی تیم ملی می گویند کریمی می خواهد علیه تو مصاحبه کند!

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-١٠-١٣٩٣, ١۶:٣٣

   

پر مبحث ترین ها