سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

خلعتبری:علی کریمی یک روز سرمربی تیم ملی می شود

واقعا از این خبر ناراحت شدم زیرا کریمی می توانست به تیم ملی در جام ملتها کمک کند. در هر صورت مطمئنم که او یک روز سرمربی تیم ملی خواهد شد و موفق می شود.


شهرخبر: محمدرضا خلعتبری در رابطه با شکست تیمش در دیدار تدارکاتی مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: بازی تدارکاتی همین است و تیمها بیشتر به دنبال آماده سازی خود هستند تا نتیجه گیری. به هر حال این نتیجه ممکن بود به نفع ما هم باشد اما بازهم چیزی تغییر نمی کرد. البته در نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم اما در نیمه دوم یکسری از بازیکنان جوان اضافه شدند که تجربه لازم را نداشتند. در مجموع بعد از چند هفته تمرینات پرفشار بازی خوبی بود و محک خوردیم.

وی درباره شرایط اردوی سپاهان در کیش تصریح کرد: تیمهای زیادی در کیش اردو زده اند و به نظرم این طبیعی هم هست زیرا امکانات خوبی اینجا وجود دارد و آب و هوا هم فوق العاده است. تنها مشکل وضعیت زمین چمن است که آن کیفیتی که فکر می کردیم را ندارد.

مهاجم سپاهان در رابطه با شانس سپاهان برای قهرمانی با توجه به حضور رقیبان این تیم در لیگ قهرمانان آسیا گفت: ما 3 بازیکن خوب را از ابتدای فصل از دست دادیم که خیلی به ضررمان تمام شد. حمودی و خلیل زاده که سرباز شدند و نویدکیا نیز مصدوم است. حالا باشگاه 2 بازیکن خارجی جذب کرده که امیدوارم بتوانند به سپاهان کمک کنند و کمبودها برطرف شود.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: شرایط برای قهرمانی سپاهان به این راحتی هم نیست که فکر می کنیم. نگاه کنید تراکتورسازی چه تیمی را بسته است. به نظرم هر تیمی در بازیهای پایانی فصل بهترین نتایج را بگیرد، می تواند قهرمان شود.

خلعتبری در پاسخ به این سوال که سپاهانی ها دائما از کی روش انتقاد می کنند و شاید همین باعث شده او لجبازی کند، گفت: در تیم ملی بحث ملی است و جایی برای لجبازی وجود ندارد. تمام کارشناسان معتقدند سپاهان بازیکنان زیادی دارد که می توانند به تیم ملی کمک کنند. بازیکنی که شرایطش خوب است، دلیلی برای دعوت نشدنش به تیم ملی نیست. با این وجود برای تیم ملی آرزوی موفقیت می کنم.

وی در پایان در رابطه با قهر علی کریمی از تیم ملی عنوان کرد: به علی آقا زنگ زدم که موبایلش خاموش بود و نمی دانم که دلیل او برای ترک تیم ملی چه بوده است. او اسطوره فوتبال ایران است و باید رفتار بهتری با او شود. واقعا از این خبر ناراحت شدم زیرا کریمی می توانست به تیم ملی در جام ملتها کمک کند. در هر صورت مطمئنم که او یک روز سرمربی تیم ملی خواهد شد و موفق می شود.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-١٠-١٣٩٣, ١٨:۵۴

   

پر مبحث ترین ها