سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

علی مطهری: همه به تیم‌ملی کمک کنند/متاسفانه این اتفاقات بی‌تاثیر نخواهد بود

متاسفانه این اتفاقات بی‌تاثیر نخواهد بود، اما همه باید تلاش کنیم تا تیم ملی ایران بتواند در این مسابقات سربلند باشد.


نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه با توجه به شرایط تیم ملی، پیش‌بینی نتایجش در این تورنمنت بسیار سخت است، گفت: بازیکنان باید در حد توانشان برای تیم ملی ایران بازی کنند.
علی مطهری پیش‌بینی نتایج تیم ملی ایران را در مسابقات جام ملت‌های آسیا بسیار سخت دانست و گفت: شرایط تیم ملی برای حضور در جام ملت‌های آسیا 2015 - استرالیا بسیار حساس است. با توجه به اتفاقات اخیر، بازیکنان ما باید بسیار هوشیار باشند و سعی کنند با تمام توانشان در این تورنمنت حضور پیدا کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا مشکلات اخیر می‌تواند در روند نتیجه‌گیری این تیم تاثیر بگذارد؟، خاطرنشان کرد: متاسفانه این اتفاقات بی‌تاثیر نخواهد بود، اما همه باید تلاش کنیم تا تیم ملی ایران بتواند در این مسابقات سربلند باشد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: امیدوارم مسئولان ورزش کشور تمام تلاش خود را انجام دهند تا بازیکنان ایران بتوانند با تمرکز روی این مسابقات، عملکرد بسیار خوبی بسیار داشته باشند. در این شرایط همه مسئولان، کارشناس و هواداران باید به تیم ملی برای رسیدن به موفقیت در جام ملت‌ها کمک کنند.

مطهری در پایان گفت: از بازیکنان می‌خواهیم تا با غیرت و همتی که همیشه داشته‌اند، در تورنمنت هم از خود نشان دهند و از مردم هم می‌خواهیم که دعای خیرشان را بدرقه راه آنان کنند.


telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-١٠-١٣٩٣, ١٢:٠۴

   

پر مبحث ترین ها