سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بازیکن دوپینگی پرسپولیس: هنوز در شوک هستم

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مکمل تقویتی و قانونی که از داروخانه خریدم تقلبی از آب درآمد و ظاهراًً مواد نیروزا در آن به کار رفته است.


مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مکمل تقویتی و قانونی که از داروخانه خریدم تقلبی از آب درآمد و ظاهراًً مواد نیروزا در آن به کار رفته است.
شهاب زاهدی  در خصوص مثبت اعلام شدن تست اول دوپینگش اظهار داشت: نمی‌دانم در این مورد چه بگویم، چرا که هنوز در شوک شنیدن این خبر هستم. می‌خواهم حرف‌های خود را خیلی صادقانه در کمیته استیناف مطرح کنم و انتظار دارم تصمیم‌گیرندگان آینده مرا در نظر گرفته و پدرانه با این قضیه برخورد کنند.
وی در ادامه یادآور شد: زمانی که در تیم امید باشگاه بودم، همزمان با دوره‌ای که علی دایی سرمربی بزرگسالان پرسپولیس بود، مانند خیلی از بازیکنان مکمل تقویتی و قانونی استفاده می‌کردم اما وقتی در بازی پرسپولیس و گل‌گهر تست دوپینگ دادم جواب آزمایشم مثبت درآمد. متأسفانه با وجود اینکه من آن مکمل را از داروخانه خریده‌ بودم، ظاهراً تقلبی بوده و مواد نیروزا در آن به کار رفته است.
مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که «آیا باشگاه پرسپولیس و مربیانش در این ‌روزها از او حمایت کرده‌اند؟»، خاطر نشان کرد: باشگاه در این جریان به خوبی پشتم بوده و حمایت لازم را انجام داده است. ضمن اینکه حسین عبدی هم به عنوان کسی که حق زیادی در فوتبال به گردنم دارد در جریان کامل قضیه قرار دارد و می‌داند که ناخواسته گرفتار مشکل بزرگی شده‌ام.
زاهدی تأکید کرد: باور کنید با این فیزیک بدنی خوبی که دارم نیازی به دوپینگ نداشتم و گرفتار مکمل‌های تقلبی شدم. دلم از این می‌سوزد که راه‌های سختی را طی کردم تا به تیم بزرگسالان پرسپولیس رسیدم و انصاف نیست در این شرایط با چنین معضلی روبه‌رو شوم. به همین خاطر از کمیته استیناف می‌خواهم حرف‌های مرا به خوبی شنیده و رأیی صادر کنند که فوتبالم نابود نشود.
وی تصریح کرد: تنها امید من به زندگی ادامه دادن فوتبالم است و هر اتفاقی رخ دهد با آن کنار می‌آیم. دعا می‌کنم شرایط طوری پیش رود که زحماتم به هدر نرفته و به حقم در فوتبال برسم.
زاهدی در پاسخ به این سؤال که چه مواد نیروزایی در مکملش بوده است، گفت: راستش خودم هم نمی‌دانم چه ماده نیروزایی در آن مکمل بوده است و پزشک تیم در جریان این موضوع قرار دارد. قرار است روز چهارشنبه در کمیته استیناف حضور پیدا کنم و بعد از این جلسه خیلی چیزها مشخص خواهد شد.
منبع: تسنیم

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-١٠-١٣٩٣, ١٧:٢١

   

پر مبحث ترین ها