سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

قهرماني در آسيا دور از دسترس نيست

مبعلی: براي اولين بار از تيم ملی خط خوردم/برایم غیرعادی بود و شوکه شدم

ايمان مبعلي نتوانست مسافر بازهاي آسيايي استراليا شود. او عنوان کرد که خيلي از خط خوردنش ناراحت شده است چون فکر مي کرد که مي تواند در جام ملت ها حاضر شود.

 

 

ايمان مبعلي نتوانست مسافر بازهاي آسيايي استراليا شود. او عنوان کرد که خيلي از خط خوردنش ناراحت شده است چون فکر مي کرد که مي تواند در جام ملت ها حاضر شود.
مبعلی  گفت: بعد از 15، 16 سال که از زمان حضور من در تیمهای ملی جوانان و امید و المپیک و بزرگسالان می گذرد، این اولین دفعه ای است که از تیم ملی خط خوردم.

-من در اردوی آفریقای جنوبی حاضر شدم. مثل همه بازیکنها شاید هم خیلی بیشتر از آنها انگیزه داشتم و تمام تلاششم را هم انجام دادم. اما خب قسمت نشد که همراه تیم باشم. من در آفریقای جنوبی و پس از آن هیچ حرفی نزدم که مبنی بر این باشد که قرار است در زمین چه کاری انجام دهم. اما با توجه به اینکه من تمام تلاشم را کرده بودم کمی دعوت نشدن برایم غیرعادی بود و شوکه شدم.

برای اولین بار از تیم ملی خط خوردم
من در طول 15، 16 سالی که در اردوی تیمهای ملی جوانان و امید و المپیک و بزرگسالان حضور داشتم. تا به حال سابقه نداشته که از اردو خط بخورم. این اولین باری بود که چنین اتفاقی برایم افتاد. خودم فکر می کردم که در جام ملت ها حضور داشته باشم . به هر حال من همیشه گفتم که عاشق تیم ملی بوده و هستم. دوست داشتم که در کنار تیم ملی باشم حالا که نیستم برای آنها آرزوی موفقیت دارم.

قهرمانی در آسیا دور از دسترس نیست
در این اردو که من بودم خیلی از نفرات حضور نداشتند. اما فکر می کنم با توجه به نفراتی که ایران دارد قهرمانی خیلی دور از دسترس نیست. البته ما کار آسانی نداریم چون همیشه اعراب جلوی ایران انگیزه زیادی دارند. اما ما در رنکینگ فیفا جزء تیمهای برتر هستیم پس باید از عنوان خودمان دفاع کنیم. به هر حال قهرمانی ایران همه مردم را خوشحال کند. وقتش هست که ایران دوباره این مقام را تکرار کند.

نفت در نیم فصل دوم، کار سختی دارد
شرایط ما در تیم نفت هم خوب است. خدا را شکر موفق شدیم قبل از تعطیلات بازیمان در لیگ را ببریم و صدر جدول بمانیم. در جام حذفی هم به فینال راه پیدا کردیم. قطعا در نیم فصل دوم با توجه به اینکه شناخت تیمها از همدیگر زیاد است، کار سختی پیش رو داریم. الان هم داریم تمرینات بدنساری را پشت سر می گذاریم . نفرات جدید هم به جمع ما اضافه شدند.
 منبع: ورزش3

 

 

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-١٠-١٣٩٣, ١٨:٠١

   

پر مبحث ترین ها