سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

وفادارترين بازيکنان ليگ برتر

ابراهيم صادقي با 16 سال حضور متوالي در تيم سايپا وفادارترين بازيکن تاريخ ليگ برتر ايران است.

وفادارترين بازيکنان ليگ برتر

ابراهيم صادقي با 16 سال حضور متوالي در تيم سايپا وفادارترين بازيکن تاريخ ليگ برتر ايران است.
 در روزگاری که بازیکنان بدنبال منافع اقتصادی بیشتر هستند و خیلی زود تیم هایشان را عوض می کنند، یافتن بازیکنانی با بیش از 10 سال سابقه در یک تیم کار سختی است. اما در لیگ برتر ایران هنوز بازیکنانی حضور دارند که می توان لقب وفادار را روی آنها گذاشت:

1. ابراهیم صادقی از سال 78 تاکنون پیراهن تیم سایپا را بر تن دارد و در پایان این فصل به رکورد 16 سال حضور متوالی دست می یابد.

2. محرم نویدکیا از اولین بازی خود برای سپاهان در بهمن ماه 78 تاکنون عضو این تیم اصفهانی است. نویدکیا البته یک و نیم سالی را به بوخوم آلمان رفت و با کم کردن این زمان، او اکنون 14 و نیم سال است که پیراهن سپاهان را بر تن دارد.

3. مجید ایوبی مدافع سایپا سومین بازیکن وفادار لیگ برتر است. او از تیر ماه 81 تاکنون برای سایپا بازی می کند و اکنون رکورد 12 و نیم سال پوشیدن پیراهن سایپا را پشت سر گذاشته است.

4. اسماعیل فرهادی بازیکن تیم ذوب آهن اصفهان نیز رکورد 11 سال حضور در این تیم را یدک می کشد. فرهادی از دی ماه 82 که اولین بازی خود را برای ذوب آهن در لیگ برتر انجام داد، تا امروز عضو ذوب آهن است.

5. محسن بیات مدافع سابق صبا که همین چند روز پیش از این تیم جدا شد، 9 و نیم سال پیراهن صبا را بر تن کرد.

6. حسین پاپی هافبک ریزاندام سپاهان یکی از وفادارترین بازیکنان لیگ برتر است. او اولین بار مهر 83 برای سپاهان به میدان رفت و به جز یک فصل انتقال قرضی اجباری به تیم سپاهان نوین، تا امروز عضو سپاهان است و حدود 9 و نیم سال رکورد حضور در این تیم را دارد.

7. قاسم حدادی فر هافبک تیم ذوب آهن اصفهان نیز سابقه 9 سال حضور در این تیم را دارد. او البته برای رده های پایه ذوب آهن نیز بازی کرده است، اما اولین بار در فصل 83 برای ذوب آهن در لیگ برتر به میدان رفت. به جز حضور قرضی یک فصل در نفت آبادان و نیم فصل در تراکتورسازی، اکنون به یک دهه حضور در تیم بزرگسالان ذوب آهن نزدیک می شود.

8. علیرضا رمضانی مدافع چپ ملوان نیز اکنون نهمین سال حضورش در تیم بزرگسالان ملوان را سپری می کند. او اولین بار در فصل 85 برای ملوان در لیگ برتر به میدان رفت.

در بین بازیکنان استقلال و پرسپولیس نیز آرش برهانی با 7 و نیم سال حضور و هادی نوروزی با 6 سال حضور، وفادارترین سرخابی های پایتخت در روزگار امروزی محسوب می شوند.

مازیار زارع، سعید یوسف زاده و جلال رافخایی بازیکنان تیم ملوان نیز سابقه 8 سال حضور در این تیم را دارند.
 منبع: ورزش3

 

 

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-١٠-١٣٩٣, ١٨:٠۴

   

پر مبحث ترین ها