سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

علی کریمی، ‌برگ برنده وزارت/ جادوگر به دیدار وزیر میرود

قرار است مربی مستعفی تیم ملی با وزیر ورزش ملاقات کند و در خصوص چند و چون قطع همکاری‌اش با سرمربی پرتغالی به وی اطلاعات دهد.


شهرخبر: سابقه مشکلات کارلوس کی‌روش با وزارت ورزش و جوانان به قبل از انجام دیدارهای تیم‌ملی در جام‌جهانی 2014 باز می‌گردد، زمانی که وزیر ورزش با همان صراحت لهجه همیشگی‌اش مشکل تیم‌ملی را سرمربی این تیم خواند و کمبود امکانات را بهانه‌ای برای عدم نتیجه‌گیری احتمالی در جام‌جهانی قلمداد کرد.
  

از طرف دیگر وقتی بعضی از رسانه‌های گروهی از نتایج تیم‌ملی در جام‌جهانی حمایت کردند وزیر ورزش یک تساوی و دو شکست را کارنامه قابل دفاعی برای تیم‌ملی ندانست.

  

دامنه این اختلافات در جریان مذاکرات برای تمدید قرارداد کی‌روش شدت گرفت و در شرایطی که خیلی‌ها حدس می‌زدند به دلیل شروط خاصی که وزارت به بندهای پیش‌نویس قرارداد فدراسیون و سرمربی تیم‌ملی اضافه کرده کی‌روش زیر بار این توافقات نمی‌رود، وی باز هم با این شرایط کنار آمد و قرارداد شروط دو مرحله‌ای که مرحله اول آن با پایان رقابت‌های جام ملت‌های پیش رو تمام می‌شود را پذیرفت تا لااقل از دید عموم علاقه‌مندان فوتبال خودش را برای همکاری با تیم‌ملی ایران مشتاق نشان دهد.

 

 * مخالفان در اتاق‌های دربسته وزارت

 

از امید نمازی که گویا بعد از قطع همکاری با تیم‌ملی و قبل از ترک ایران نزد یکی از مدیران ارشد وزارت ورزش رفته بود و از مشکلات همکاری با کی‌روش گفت تا مجید صالح و در کل تمام کسانی که تحمل شرایط همکاری با کی‌روش را نداشته‌اند، هر یک به طریقی به اتاق‌های دربسته وزارت ورزش وصل شده‌اند و از این دشواری‌ها با مدیران وزارت ورزش سخن گفته‌اند؛ گفته‌هایی که ظاهرا به صورت مستندات و مدارک قابل اعتنا در دبیرخانه کمیته تأیید مربیان خارجی برای روز مبادا مکتوب شده است.

   

* علی کریمی، ‌برگ برنده وزارت

 

حالا اما نوبت کریمی است تا نزد وزیر برود. پیرامون این قضیه شنیدیم علی کریمی هم طی روزهای آینده بی سروصدا به وزارت ورزش می‌رود و پیرامون اتفاقاتی که در اردوهای تیم‌ملی رخ داده با مسئولان وزارت درد دل خواهد کرد. اظهاراتی که سرنوشت‌ مشابه اسلافش دارد و به صورت مدارک مستند تحویل دبیرخانه کمیته تأیید مربیان خارجی خواهد شد!

 

از ما نشنیده بگیرید اما از قرار معلوم این ملاقات با توجه به اهمیت موضوع از چند روز پیش هماهنگ شده و قرار است این بار علی کریمی با خود وزیر ورزش ملاقات کند و در خصوص چند و چون قطع همکاری‌اش با کارلوس کی‌روش به دکتر گودرزی اطلاعات دهد.

  

باید دید این ملاقات رسانه‌ای می‌شود یا مثل دفعات قبل همه چیز در سکوت خبری به انجام می‌رسد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-١٠-١٣٩٣, ٢٣:٠۵

   

پر مبحث ترین ها